Hendek Güncel
HV
02 ŞUBAT Perşembe 10:48
Advert Advert Advert Advert

Hendek AK Parti’den 1 haftada rekor üye

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine Yaklaştığımız bu günlerde ilçede partilerin hummalı çalışmaları sürerken, bir yandan da üye çalışmaları devam ediyor. Birçok siyasi parti temsilcileri, kadın kolları, gençlik kolları ile sahada üye çalışması yaparken, Hendek AK Parti İlçe Teşkilatı yaptığı çalışmalarla son bir hafta da rekor üye sayısına ulaştı.

SİYASET
Giriş Tarihi : 24-12-2022 21:41
Hendek AK Parti’den 1 haftada rekor üye

Hendek AK Parti İlçe Teşkilatı, tarafından başlatılan yeni üye çalışmaları kapsamında ilçede yaşayan seçmenleri kapı kapı dolaşarak ziyaret eden teşkilat mensupları, farklı yaş grubundan pek çok kişiyi parti bünyesine kattı.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yaklaştığımız bu günlerde Hendek AK Parti Teşkilatı, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte arı gibi çalışmalarını sürdürüyor. Son günlerde ilçede üye çalışmalarına hız veren ilçe teşkilatı çalışmalarının meyvelerini almaya başladı.

Hendek genelinde ev ziyaretleri, stand çalışmaları, gençlik buluşmaları ile çalışmalarını aralıksız sürdüren ve yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyen partililer, bir yandan da üye çalışmalarını sahada tam pres sürdürüyor. Hendek AK Parti İlçe Teşkilatı tüm birimleri ile yaptıkları çalışmalarla bir haftada ulaşılması zor bir sayıya ulaşarak 600 vatandaşı AK Parti üyesi yaptı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Hendek AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, "Büyük bir özveriyle sahada çalışmalarını sürdüren Kadın Kollarımız ve Yönetimi, Gençlik Kolları Başkanımız ve Yönetimine çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum. Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi üye çalışmalarımız kapsamında bu memlekete olan sevdamızı ve AK Parti’mizin hizmetlerini vatandaşlarımıza anlattık. Şunu gördük ki, AK Partimiz ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, milletimizin gönlünde birinci sırada yer alıyor. Farklı görüşten pek çok kimseyi içinde barındıran ilçemizde 1 haftada 600 seçmeni AK Partimize kazandırdık. Ailemize katılan yeni üyelerimize, yol arkadaşlarımıza ‘Hoş geldiniz’ diyorum. 2023 hedeflerimize gücümüze güç katan yeni üyelerimizle birlikte, halkımıza hizmete devam edeceğiz" dedi.

Diğer yandan Hendek AK Parti üye sayısı toplamda 20.175 olurken, bayan üye sayısı ise, 10.198 olarak kayıtlara geçti.

AdminAdmin

YORUMLAR