Hendek Güncel
HV
28 OCAK Cumartesi 02:41
Advert Advert Advert

HENDEK BELEDİYE MECLİSİNDE KONUŞAN ŞEREF TANIR, KİMSEYİ TANIMADI

Hendek Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonunda dün gerçekleştirilen Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısında gergin anlar yaşandı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-12-2022 08:17   Güncelleme : 08-12-2022 12:17
HENDEK BELEDİYE MECLİSİNDE KONUŞAN ŞEREF TANIR, KİMSEYİ TANIMADI

Hendek Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonunda dün gerçekleştirilen Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısında gergin anlar yaşandı. Meclis Gündem Maddelerine geçilmeden hemen önce söz alan Keremali Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Şeref Tanır, mahalle halkının sesi olarak Başkan Babaoğlu'nu soru bombardımanına tuttu.

Hendek Çamlıca Keremali Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Şeref Tanır'ın çarpıcı açıklamalarda bulunduğu esnada, meclis salonu bir anda buz kesti.

Şunu özellikle belirtmek isteriz ki; Meclis Toplantısında kim olursa olsun vatandaşa ayrım yapmaksızın söz hakkı veren Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'nu ve derdini, sıkıntısını uygun bir lisanla anlatan Çamlıca Keremali Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Şeref Tanır'ı bu davranışından ötürü kutlarız.

İşte Hendek Çamlıca Haraklı Keremali Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Şeref Tanır'ın çarpıcı açıklamalarda bulunduğu ve meclis salonunun buz kestiği o konuşması:

AdminAdmin

YORUMLAR