Hendek Güncel
HV
28 OCAK Cumartesi 04:21
Advert Advert Advert

HENDEK BELEDİYESİ KARATE TAKIMI BAŞARILARINA BAŞARI EKLEMEYE DEVAM EDİYOR

Hendek Belediyesi Karate Takımı, Ortaokullar Arası Karate Turnuvasından 12 madalya ile döndü.

SPOR
Giriş Tarihi : 17-12-2022 11:23
HENDEK BELEDİYESİ KARATE TAKIMI BAŞARILARINA BAŞARI EKLEMEYE DEVAM EDİYOR

12 MADALYA KAZANILDI

Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcuları başarılarına başarı eklemeye devam ediyor. Sporcularımız, Adapazarı Yenikent'te 16 Aralık 2022 Cuma günü (dün) düzenlenen Ortaokullar Arası Karate Turnuvasından 4'ü Altın, 3'ü Gümüş ve 5'i Bronz madalya olmak üzere toplamda 12 madalya ile döndü.

BAŞKAN BABAOĞLU BAŞARILAR DİLEDİ

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, katıldığı her turvaya damga vuran Hendek Belediyesi Karate Takımını ve dereceye giren sporcuları tebrik ederek, başarılar diledi. Babaoğlu, "Sporcularımızın üstün başarısı bizleri mutlu ediyor. Gittikleri her şehirde ve her turnuvada ilçemizi en iyi şekilde temsil ediyorlar. Belediye olarak, sporu ve sporcuyu her zaman desteklemeye devam edeceğiz" ifadelerinde bulundu.

BAŞARI SERİMİZ DEVAM EDECEK

Hendek Belediyesi Karate Takımı Antrenörleri Nurkan Kayacık, Ümit Atış ve Volkan Karagöz yapılan turnuvalarla ilgili olarak bir değerlendirmede bulundu. Antrenörler, "Kulüp olarak başarılı olabilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Emeklerimizin karşılığını da Allah'ın izni ile her katıldığımız turnuvadan madalya ile dönerek alıyoruz. Turnuvalara katılıp, dereceye giren bütün sporcularımızı kutluyoruz. Ayrıca, Bizlerden hiçbir zaman maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Hendek Belediye Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu'na teşekkür ederiz" dediler.

Öte yandan; grup maçları 25-26 Şubat 2022 tarihlerinde Bolu'da, final karşılaşmaları ise, ileriki günlerde belirlenecek tarihlerde Kütahya'da yapılacak.

MADALYA KAZANAN SPORCULAR ŞU ŞEKİLDE:

Birinci olan sporcular

Arda Bak
Özgür Çağan Ergöz
Kerem Caner Akbulut
Zeynep Hayırlı

İkinci olan sporcular

Yağmur Yeşil
Sait Kaan Kuru
Duru Gürsu

Üçüncü olan sporcular

Ali Efe Benli
Umut Kaan Kaynak
Kayra Bahadıroğlu
Güzide Yağmur Tekin
Sümeyye Akgün

AdminAdmin

YORUMLAR