Hendek Güncel
HV
04 EKİM Salı 23:53
Advert Advert Advert Advert Advert

Hendek Dereköyspor gümbür gümbür geliyor

İlçemiz Hendek'i bu yıl Bölgesel Amatör Lig (BAL)'da temsil edecek ikinci takım olan Hendek Dereköyspor, adından söz ettirecek isimlerleri renklerine bağlamaya devam ediyor.

SPOR
Giriş Tarihi : 19-07-2022 09:43
Hendek Dereköyspor gümbür gümbür geliyor

BAL temsilcimiz Hendek Dereköyspor transfer çalışmalarında vites yükseltti. Hendek Dereköyspor, emin adımlarla gittikleri transfer yolunda bir yeni ismi renklerine bağlayarak, iyi bir kadro ile lige başlayacaklarının sinyalini verdi.

Hendek Dereköyspor, sağlam adımlarla ilerlediği transfer çalışmalarında bu kez geçtiğimiz sezon takımına büyük katkı sağlayarak Serdivanspor forması giyen başarılı kanat oyuncusu Engin İnak'ı renklerine bağladı.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcimiz Hendek Dereköyspor, 1-2 gün önce de, geçen sezon takımı ligde şampiyon yapan Teknik Direktör Yalçın Yayla'yı Sportif Direktörlük görevine getirmişti.

Transfer Komitesi, yapılan transferlerden memnun olduklarını dile getirirken, daha takımlarına kazandıracakları isimlerin olduğununu ve bu isimlerle ilgili olarak bir çalışma yürüttüklerini ifade ettiler.

Admin

AdminAdmin

YORUMLAR