Hendek Güncel
HV
28 OCAK Cumartesi 04:11
Advert Advert Advert

Hendek Karate Takımı 1 haftada 3. kez kürsüde yer aldı

Kocaeli'de düzenlenen İller Arası Karate Ligine katılan Hendek Belediyesi Karate Takımı Sporcuları, toplamda 21 madalya kazanarak ilçemize döndü.

SPOR
Giriş Tarihi : 17-12-2022 23:21
Hendek Karate Takımı 1 haftada 3. kez kürsüde yer aldı

Hendek Karate Takımı, 17 Aralık 2022 Cumartesi günü yani bugün Kocaeli Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonunda düzenlenen İller Arası Karate Turnuvasında yine her zamanki gibi kürsüdeydi.

Kocaeli'de düzenlenen İller Arası Karate Ligine; 14 ilden 55 kulübün katıldı. Toplamda, 822 sporcunun iştirak ettiği turnuvada Hendek Belediyesi Karate Takımı, 6'sı Altın, 4'ü Gümüş ve 11'i Bronz madalya olmak üzere toplamda 21 madalyanın sahibi olmuştur. Hendek Karate Takımı, genel klasmanda ise, 2. olmuştur.

Turnuva ile ilgili olarak kısa bir değerlendirmede bulunan Hendek Karate Takımı Antrenörlerinden Ümit Atış ve Volkan Karagöz, "Sporcularımızın vermiş oldukları mücadele bizleri fazlası ile memnun etti. Yoğun bir süreç içerisindeyiz. Sporcularımız almış oldukları başarıyla takdiri hakediyorlar. Bu şekilde çalışmalarımıza devam ederek daha iyi başarılara imza atacağız. Ayrıca, bizlere her zaman destek veren Hendek Belediye Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu’na çok teşekkür ediyoruz." dediler.

MADALYA KAZANAN SPORCULAR ŞU ŞEKİLDE:

Birinci olan sporcular

Egemen Varlıca
Ahmet Emin Uzunoğlu
Kayra Bahadıroğlu
Umut Kaan Kaynak
Özgür Çağan Ergöz
Yusuf Eren Temizel

İkinci olan sporcular

Ali Efe Benli
Mert Ekrem İmamoğlu
Mehmet Efe Kayacık
Yakup Karduz

Üçüncü olan sporcular

Sümeyye Akgün
Güzide Yağmur Tekin
Yağmur Yeşil
Ayşenaz Kalaycı
Hatice Sudenaz Aygün
Kerem Caner Akbulut
Alp Eren Kaba
Selim Çoban
Güven Dere
Serhat Arda Bak
Yiğit Eren Kaba

AdminAdmin

YORUMLAR