Hendek Güncel
HV
31 MART Cuma 22:15
Advert Advert

Hendek Plaza Esnafları tarafından depremzedeler yararına kermes düzenlendi

Hendek Plaza Esnafları tarafından depremzedeler için düzenlenen kermese yoğun ilgi gösterildi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-03-2023 20:07
Hendek Plaza Esnafları tarafından depremzedeler yararına kermes düzenlendi

Asrın felaketi sonrası deprem bölgesine ilçeden yardımlar sürüyor. Birçok kurum ve kuruluş bölgeye çeşitli yaşamsal ürünleri gönderirken, ilçede bulunan Hendek Plaza Esnafları tüm geliri deprem bölgesinden ilçemize gelen vatandaşlar yararına düzenledikleri kermes ile gönüllere dokundular.

Bir süre önce Hendek Plaza Esnafları tarafından yapılan duyuru ile, gelirini ilçemize deprem bölgesinden gelen depremzede misafirlerimiz yararına kullanılmak üzere yiyecek ve içecek kermesi Hendek Muammer Sencer Caddesi’nde gerçekleşti. Cuma namazı öncesi açılan yiyecek ve içecek kermesi büyük ilgi gördü. Hendek Plaza Esnaflarının kermese katılanlarla yakından ilgilendiği kermes de, el emeği göz nuru yiyecek ve içecekler kısa sürede tükendi.

Öte yandan Hendek Plaza Esnafları tarafından Hendek Belediyesi önünde kurulan ve geliri ilçede bulunan depremzedeler için kullanılacak yiyecek ve içecek standına; Plaza Esnafı ve vatandaşların yanı sıra Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, İYİ Parti Hendek İlçe Başkanı Fatih Bayındır, AK Parti Hendek Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar, MHP KAÇEP Komisyon Başkanı Zübeyde Gürbüz ve Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Sıtkı Yaz ilçede bulunan depremzedeler için düzenlenen yardım kermesine katılarak destek oldular.

AdminAdmin

YORUMLAR