Hendek Güncel
HV
08 HAZİRAN Perşembe 18:41

HENDEK PUNA ORTAKÖY MAHALLESİ 4. GELENEKSEL İFTAR PROGRAMINA YOĞUN KATILIM OLDU

Hendek Puna Ortaköy Mahallesi 4. Geleneksel İftar Programı siyasilerin ve vatandaşların katılımı ile gerçekleşti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-04-2023 12:36
HENDEK PUNA ORTAKÖY MAHALLESİ 4. GELENEKSEL İFTAR PROGRAMINA YOĞUN KATILIM OLDU

Hendek Puna Ortaköy Mahallesi Muhtarı Orhan Çalıcı’nın Mahalle Camii bahçesinde vermiş olduğu iftar programı dün akşam gerçekleşti.

On bir ayın sultanı Ramazan ayında ilçede toplu iftarlar başladı. Gerçekleşen iftar programlarına siyasiler ve vatandaşlar yoğun katılım gösteriyor. Son olarak Hendek Puna Ortaköy Mahallesinde geleneksel hale gelen iftar programı, dün akşam Mahalle Camii bahçesinde gerçekleşti. 4.'üncüsü düzenlenen iftar programı öncesinde cami bahçesinde Kuran-ı Kerim Tilaveti ve dualar okundu. Yaklaşık 300 kişilik davetli grubu da iftarını açtı.

Hendek Puna Ortaköy Mahallesi Camii bahçesinde gerçekleşen Hendek Puna Ortaköy Mahallesi 4. Geleneksel İftar Programına Cumhuriyet Halk Partisi Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, Hendek Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, AK Parti Önceki Dönem Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Hendek Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Yağlı ve Muhtarlar, AK Parti Hendek İlçe Yönetimi, YNS Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Nalbant ve vatandaşlar katıldı.

AdminAdmin

YORUMLAR