Hendek Güncel
HV
23 EYLÜL Cumartesi 13:33

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübünün Başarıları Ödüllendirildi

Amatör Spor Haftası nedeniyle düzenlenen Yılın Enleri Ödül Töreninde, Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübünün sporcusu yılın sporcusu olarak ödüle layık görüldü.

SPOR
Giriş Tarihi : 06-10-2022 19:05
Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübünün Başarıları Ödüllendirildi

Amatör Spor Haftası Etkinliklerinde ‘’Yılın En Başarılı Sporcuları‘’ ödül töreninde başarılı sporcular ödüllerini aldı.

Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç’ın da katılım sağladığı yılın en başarılı sporcuları ödülleri sahiplerini bulurken, başarısıyla Muay Thai Yıldızlar Türkiye Şampiyonu olan Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü Sporcusu Ahmet Hasan Ateş de Muay Thai branşında yılın en başarılı sporcusu seçilerek ödülünü aldı.

Ödül törenine katılan kulüp antrenörleri Erkan Yılmaz ve Özgenur Avcıl sporcularıyla gurur duyduklarını ve bunun daha başlangıç olduğunu yeni kurulmuş bir spor kulübü olmalarına rağmen başarıyı kısa zamanda yakaladıklarını dile getirdiler.

Antrenörler ayrıca, ödül törenine katılan her branştan bütün sporculara spor hayatlarında canı gönülden başarılar dilediğini, topluma faydalı bireyler olmalarını ve başarılarının artarak devam etmesini temenni ederek teşekkür ettiler.

AdminAdmin

YORUMLAR