Hendek Güncel
HV
31 MART Cuma 21:25
Advert Advert

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübünün Kayseri Hazırlıkları Başladı

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü Sporcuları, Kayseri'de yapılacak olan A Class Elit Büyükler Türkiye Şampiyonası için hazırlıklarına başladı.

SPOR
Giriş Tarihi : 26-02-2023 19:14
Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübünün Kayseri Hazırlıkları Başladı

KAYSERİ HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Antalya'nın Kemer İlçesinde yapılan Gençler Türkiye Şampiyonasında Türkiye Üçüncüsü çıkardıktan sonra ara vermeden Kayseri İlinde düzenlenecek olan A Class Elit Büyükler Türkiye Şampiyonası için hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Büyükler Türkiye Şampiyonasında dövüşecek olan Hendek'imizin yetiştirdiği Profesyonel Sporcumuz Özgenur Avcıl, uzun bir aradan sonra amatör müsabakalar için çalışmaya başladı.

ERKAN YILMAZ: İYİ BİR BAŞARI YAKALAMAK İSTİYORUZ

Milli Takım Antrenörü Erkan Yılmaz yaptığı açıklamada şunları söyledi. Yılmaz, "Bu dönemde profesyonel anlamda maçlar olmadığından dolayı amatör maçlara girip, iyi bir başarı yakalamak istiyoruz." dedi. Yılmaz konuşmasının devamında, "Kayseri'de yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında Avcıl'ın şampiyon olması halinde inşallah Tailand Bangkok'ta yapılacak olan Muay Thai Dünya Şampiyonasına gitmeye hak kazanacak" diyerek sözlerini noktaladı.

ÖZGENUR AVCIL: ALLAH NASİP EDERSE MİLLİ TAKIMA GİRİP, DÜNYA ŞAMPİYONU OLMAK İÇİN SAVAŞACAĞIM

Başarılı Sporcumuz Özgenur Avcıl ise, "Çok çalıştığını ve yaptığı çalışmanın karşılığını da alacağını düşündüğünü, Allah'ın izniyle Kayseri'den de şampiyon olarak döneceklerini ve bu mutluluğu bütün Hendek'e yaşatacaklarını" söyledi. Avcıl, "Salonumuzun sporcuları, velileri, aileler, kısacası bütün Hendek, inanılmaz destek veriyor. Türkiye'nin neresinde maçım olursa olsun her zaman maçlarımı seyretmeye gelen Hendek'li hemşehrilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım diyerek, Milli Takıma girmek nasip olursa inşallah Tailand’dan da Dünya Şampiyonu olarak dönmeyi istediğini ve bu mutluluğu ilçemizle, Hendek'imizle kutlamak istiyorum." dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR