Hendek Güncel
HV
21 MAYIS Salı 07:13
Advert Advert

Hendekspor’da yönetimin görev dağılımı belli oldu

Hendekspor Olağanüstü Genel Kurulu sonrasında Başkanlığa seçilen Hüdaverdi Bahadır, yönetim kurulu üyeleriyle gerçekleştirdiği ilk toplantıda görev dağılımları yapıldı. Bahadır, “Bu heyecan, azim, inanç ve inadımız asla bitmeyecek. Sen ben yok, biz varız” mesajıyla taraftara seslendi.

SPOR
Giriş Tarihi : 06-05-2023 08:43
Hendekspor’da yönetimin görev dağılımı belli oldu

İLK TOPLANTI YAPILDI

Dün yapılan olağan genel kurul toplantısı sonrasında Kulüp Başkanlığa seçilen Hüdaverdi Bahadır, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilk toplantısını bu akşam Hendekspor tesislerinde gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda Başkan Bahadır ve Yönetim, çalışma planlarını ele alarak görev dağılımı gerçekleştirdi.

SEN BEN YOK BİZ VARIZ

Görev dağılımın tamamlanmasının ardından açıklama yaparak kamuoyunu bilgilendiren Başkan Hüdaverdi Bahadır, “Hendeksporumuzun şampiyonluk meşalesini bugünden itibaren yakmış bulunuyoruz. Bu heyecan, azim, inanç ve inadımız asla bitmeyecek. Sen ben yok, biz varız. Hendekspor bu şehrin ortak bir değeridir. Üstlendiğimiz sorumluluk gereği ben ve ekibim gece gündüz demeden bu takımın başarısı için mücadele edeceğiz” diye konuştu.

HAYIRLI OLSUN

“Her anlamda artık çok farklı bir Hendeksporun temelleri genel kurulda atıldı” diyen Başkan Hüdaverdi Bahadır, “Yeni sezon önce yapılanma tamamlandıktan sonra futbolcular konusunda süreç başlayacak. Bu süreçler hakkında kamuoyunu şeffaf bir şekilde bilgilendireceğiz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yapılan görev dağılımı şu şekilde oluştu;

As Başkan: Coşkun Küçük

Başkan Yardımcısı: Atilla Tezgel

Mali İşler Sorumlusu: Ömer Gürbüz

Basın Sözcüsü: Uğur Nal - Cemil Yılmaz

Alt Yapı Sorumlusu: Nurullah Akçay

Taraftar Sorumlusu: Selman Özkılınç

İdari İşler Sorumlusu: Nevzat Öğrek - Ulvi Başpehlivan

Futbol Şube Sorumlusu: Engin Varlıca - Nurallah Akçay

AdminAdmin

YORUMLAR