Hendek Güncel
HV
04 EKİM Salı 23:04
Advert Advert Advert Advert Advert

Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT EDENLER:

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-06-2022 09:19
Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Sümbüllü Mahallesinden merhum Hüseyin Anılmış’ın eşi, Ahmet, İsmail, Kâşif, Vehbi ve Ramazan Anılmış’ın annesi Fikriye Anılmış vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sümbüllü Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle namazına müteakip Sümbüllü Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ramazan Anılmış (Oğlu) 0 541 742 05 97

Adres: Sümbüllü Mahallesi Yeşiller Sokak

VEFAT

Köprübaşı Mahallesinden merhum İlyas Yılmaz’ın eşi, Niyazi, merhum İsmail, Ahmet, merhum Metin, Mehmet, Mesut, Yakup, merhum Yavuz ve Yahya Yılmaz’ın yengesi, Çetin, Cengiz ve Cemil Yılmaz’ın annesi, Hatice Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Köprübaşı Mahallesi Eski Düzce Caddesindeki hanesinden alınarak Yeni Cami'ye getirilecek, kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Çetin Yılmaz (Oğlu) 0 530 855 54 63

Adres: Köprübaşı Mahallesi, Eski Düzce Caddesi, Sena Kereste yanı.

VEFAT

Kurtuluş Mahallesinden Ahmet ve Hasan Boya’nın abisi, Yakup ve Mehmet Boya’nın babası, Rıdvan ve Abdullah Boya’nın dedesi, Ahmet Atmaca ve Mustafa Boya’nın kayınpederi, Mustafa Boya vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kurtuluş Mahallesi Ufak Yayla Camii'nde kılınacak ikindi namazına müteakip Kurtuluş Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yakup Boya (Oğlu) 0 532 458 40 67

Mehmet Boya (Oğlu) 0 538 207 90 34

Adres: Kurtuluş Mahallesi

Admin

AdminAdmin

YORUMLAR