Hendek Güncel
HV
06 ARALIK Salı 08:15
Advert Advert Advert

HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT EDENLER:

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-10-2022 11:18   Güncelleme : 16-10-2022 13:58
HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

Vefat İlanı

Kemaliye Mahallesinde ikamet eden Hatice ve Ahmet Bilen’in oğlu Hasan Bilen vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Sedat Terzi (Arkadaşı) 0 532 100 73 61

Adres: Kemaliye Mahallesi

Vefat İlanı

Aslen Hendek'li olup, Almanya Berlin'de ikamet eden, merhum Hasan Ağa Korkmaz’ın oğlu, merhum Ziya, Necati, Mustafa ve Saadettin Korkmaz’ın kardeşi, Hasan, Hüseyin, Cevdet, Ahmet, Mehmet, Nusret, Servet, Orhan, Süleyman, Ferhan, Tahsin ve Muhsin Korkmaz’ın amcası, Hasan, Naci, Tacettin Öztürk’ün dayısı, Çiftlik Mahallesi Eski Muhtarı Temel Akdeniz’in dayısının oğlu Sebahattin Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çiftlik Mahallesi Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip Çiftlik Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Serkan Akdeniz 0 542 526 90 30

Adres: Çiftlik Mahallesi

Vefat İlanı

Aslen Dededüzü Köyünden olup, Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden Durmuş Zengin’in kızı, merhum Mehmet Ali Zengin ve merhum Bolubeyi’nin torunu, Selami Zengin’in ablası, Dursun, Durmuş ve merhum Turgut Kahveci’nin yeğeni, Dursun, Muammer, Beytullah ve Mustafa Zengin’in yeğeni, Ömer ve Ebubekir Bebek’in annesi, Mesut Bebek’in eşi Zübeyde Bebek vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak Öğle namazına müteakip Dededüzü Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Muammer Zengin (Amcası) 0 530 206 67 69

Vefat İlanı

Aslen Bayraktepe Mahallesinden olup, İstanbul’da ikamet eden Laz Ömer Cömert’in oğlu, Ömer ve Atilla Cömert’in amcası, Behiç, Behçet, Metin ve Osman Ergüven’in dayısı, Sadık Kolbasan’ın kayınpederi, Ömer Cömert’in babası Postacı Sebahattin Cömert vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Osman Ergüven (Yeğeni) 0 545 740 44 01

Adres: Bayraktepe Mahallesi 7023. Sokak No: 23

AdminAdmin

YORUMLAR