Hendek Güncel
HV
02 ARALIK Cuma 21:57
Advert Advert Advert

HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT EDENLER:

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-11-2022 10:55   Güncelleme : 06-11-2022 12:33
HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT

Aslen Dikmen Mahallesinden olup, Sarıdede Mahallesinde ikamet eden, merhum Osman ve Muhammet Köroğlu’nun abisi, Yusuf, Bekir, Fazlı, Ahmet Köroğlu, Emine Topal ve Ayşe Gözyuman’ın babası Abdullah Köroğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 11.00‘da Sarıdede Mahallesindeki hanesinden alınarak Dikmen Mahallesine getirilecek, Dikmen Mahallesi Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip Dikmen Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Bekir Köroğlu (Oğlu) 0 530 379 61 54

Adres: Başpınar Mahallesi, 3020. Sokak, Mezbahane karşısı

VEFAT

Dereboğazı Mahallesinden merhum Tekerci Mustafa Yazgan’ın kızı, Mehmet Kuş ve Nurten Cirit’in annesi, İbrahim Cirit'in anneannesi, Behiç Kandil’in teyzesi Tekel'den Emekli Huriye Yazgan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akçakoca İlçesinden İlçemiz Yeni Cami'ye getirilecek kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mehmet Okuş (Oğlu) 0 535 932 90 92

Behiç Kandil 0 542 714 02 02

VEFAT

Dereboğazı Mahallesinden merhum Ali Efendi’nin torunu, merhum Avni Yılmaz ve merhume Saniye Yılmaz’ın oğlu, Mitat Yılmaz ve Şengül Ardıç’ın kardeşi, Emine Kahveci’nin abisi, Ayşe Yılmaz’ın eşi, Ahmet, Sena, Salih ve Semih Yılmaz’ın babası, Hülya Ardıç Öztürk, Fatih, Orhan, Orçun Ardıç, Fatoş ve Fulya Kahveci’nin dayısı, Eda ve Ali Yılmaz’ın amcası Ethem Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Nuriye Erenler Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip Nuriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mitat Yılmaz (Kardeşi) 0 533 634 63 20

Adres: Dereboğazı Mahallesi, Ziya Gökalp Caddesi, 1025. Sokak, Eski İtfaiye Binası arkası

VEFAT

Köprübaşı Mahallesinden merhum Mehmet Tamtabak'ın eşi, Ahmet ve merhum Aydın Tamtabak’ın annesi, Okan ve Hakan Tamtabak’ın babaannesi, Refik Hayır ve merhum Mehmet Kahveci’nin kayınvalidesi, Kazım Demirel’in kız kardeşi Rabia Tamtabak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Köprübaşı Mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni Cami'ye getirilecek, kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Refik Hayır (Damadı) 0 533 625 71 34

Adres: Köprübaşı Mahallesi, 3502. Sokak, Eski İtfaiye Binası'nın 200 metre ilerisinde

VEFAT

Başpınar Mahallesinden Mehmet Çokcesur’un eşi, Murat ve Mustafa Çokcesur’un annesi Güzide Çokcesur vefat etmiştir. Cenazesi bugün Başpınar Mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni Cami'ye getirilecek, kılınacak İkindi namazına müteakip Yeşilvadi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Murat Çokcesur (Oğlu) 0 546 548 24 60

Adres: Başpınar Mahallesi 1116. Sokak

AdminAdmin

YORUMLAR