Hendek Güncel
HV
02 ARALIK Cuma 22:51
Advert Advert Advert

HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT EDENLER:

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-11-2022 10:53   Güncelleme : 12-11-2022 12:25
HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT

Aslen İkbaliye Mahallesinden olup, Yeni Mahallede ikamet eden, merhum İsak Usta’nın oğlu, merhum Ömer ve Mehmet Çoruh’un kardeşi, Osman Çoruh’un babası, Serdar Torlar’ın kayınpederi, Enver Çoruh vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Serdar Torlar (Damadı) 0 532 447 46 96

Adres: Yeni Mahalle, Fiskobirlik Caddesi 2042. Sokak

VEFAT

Şeyhler Mahallesinden Muhittin Çalık’ın eşi, Erhan, Ertan ve Erkan Çalık’ın annesi, Fatma Çalık vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şeyhler Mahallesi Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip Şeyhler Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Erkan Çalık (Oğlu) 0 530 091 64 54

Adres: Şeyhler Mahallesi

VEFAT

Merhum Nuri Çürüksulu’nun kızı, merhum Hacı Hüseyin Atabek’in gelini, Fuat,  Ferhan, Güneri ve Hasan Çürüksulu’nun ablası, merhum Dr. Zekeriya Özcan’ın dünürü, merhum Harun, Veyis ve Cavit Atabek’in yengesi, Hasan Öğünç’ün anneannesi, Aslı, Serra ve Ömer Atabek’in babaannesi, merhum Nuri Atabek’in eşi, Selma, Orhan Öğünç, Hale ve Haluk Atabek’in annesi, Süheyla Atabek vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akyazı Gazi Süleyman Paşa Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip Hendek Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Haluk Atabek (Oğlu) 0 532 286 40 40

VEFAT

Yeşilyurt Mahallesinden Mehmet, Ahmet ve Muhammet Kalkan’ın kardeşi, İlçemiz Esnaflarından Henmak Doğalgaz Mühendislik'in Sahibi, Ali Kalkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilyurt Mahallesi Merkez Camii'nde kılınacak İkindi namazına müteakip Yeşilyurt Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mehmet Kalkan (Kardeşi) 0 541 360 50 16

Adres: Yeşilyurt Mahallesi Fatih Sokak

AdminAdmin

YORUMLAR