Hendek Güncel
HV
02 ŞUBAT Perşembe 11:04
Advert Advert Advert Advert

HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT EDENLER:

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-12-2022 10:10   Güncelleme : 19-12-2022 10:36
HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT

Yeni Mahalleden merhum Şeref Teke’nin eşi, küçük sanayii sitesi esnaflarından kaportacı Talip Teke’nin annesi, Taner ve Tuncay Teke’nin babaannesi, Aydın Ataseven ve Metin Tınaz’ın kayınvalidesi, Mehmet ve Muammer Teke’nin yengesi, Nazire Teke vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Talip Teke (Oğlu) 0 532 527 89 82

Adres:Yeni Mahalle, Yeni Hastane Yolu, Tarım Kredi Kooperatifi Marketini geçince sağdaki sokakta

VEFAT

Nuriye Mahallesinden merhum Behçet Gedikoğlu’nun oğlu, Şener Gedikoğlu’nun kardeşi, Nurettin Ormanlı'nın kayınbiraderi Murat Çelenk’in eniştesi, Aslı, İrem, Sinem ve Can Gedikoğlu’nun babası, Taner ve Cihan Gedikoğlu’nun amcasının oğlu, Şenol Gedikoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Nuriye Mahallesi Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip Nuriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Cihan Gedikoğlu (Amcasının Oğlu) 0 542 344 06 71

Adres: Nuriye Mahallesi, Eski Nal Tesislerinin arkası

VEFAT

Puna Ortaköy Mahallesinden merhum Hüseyin Cingöz’ün oğlu, Resul Cingöz’ün kardeşi, Recep ve Yavuz Cingöz’ün babası, Musa Emircan’ın dayısı, Ali Cingöz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Puna Ortaköy Mahallesi Kır Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip Martinler Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Recep Cingöz (Oğlu) 0 505 189 37 78

Adres: Puna Ortaköy Mahallesi

AdminAdmin

YORUMLAR