Hendek Güncel
HV
28 OCAK Cumartesi 04:29
Advert Advert Advert

HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT EDENLER:

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-12-2022 11:06   Güncelleme : 31-12-2022 11:14
HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT

Akova Mahallesinden merhum Hacı Muzaffer Köstereli’nin oğlu, merhum Hayri Köstereli’nin kardeşi, merhum Lütfü Köstereli ve Sedat Köstereli’nin abisi, Muzaffer Köstereli’nin babası, Lütfü Köstereli’nin amcası, Yalçın İnan, İbrahim Yüksel, Tuğrul İslam ve Kadir Karadağ'ın kayınpederi, Mustafa Köstereli vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akova Mahallesi Hantek Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip Akova Mahallesi Cennet Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Muzaffer Köstereli (Oğlu) 0 532 274 68 39

Adres: Akova Mahallesi Hantek Konutları, Şehit Yusuf Köstereli Caddesi, Eski Turhan Tesisleri Sokak

VEFAT

Puna Martinler Mahallesinden merhum Hacı Ali Bostancı’nın oğlu, Hasan ve Burhan Bostancı’nın kardeşi, Hüseyin, Yusuf ve Mehmet Bostancı’nın amcasının oğlu, Onur ve Ömer Bostancı’nın babası, Orhan Bostancı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Puna Martinler Mahallesi Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip Puna Ortaköy Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hasan Bostancı (Kardeşi) 0 533 541 31 23

Adres: Puna Martinler Mahallesi

VEFAT

Eski Akova Mahallesi Muhtarı merhum Ali Habipoğlu’nun eşi, Musa, Mustafa ve merhum İsa Bilgiçli’nin ablası, Mustafa Habipoğlu’nun yengesi, Ali Bilgiçli ve merhum Mehmet Bilgiçli’nin Halası, Sadık Köstereli, Yaşar Güngen, Suat Üstün ve Şaban Tütüncü'nün kayınvalidesi Müyesser Habipoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Hendek Merkez Büyük Cami'de kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ali Bilgiçli (Yeğeni) 0 530 302 67 30

VEFAT

Kırktepe Mahallesinden Mustafa Yetim’in eşi, Hasan Yetim ve merhum Osman Yetim’in kız kardeşi, Senem Tokgöz’ün halası, Saniye Yetim vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kırktepe Mahallesi Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip Kırktepe Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mehmet Tokgöz (Yeğeni) 0 536 881 47 74

Adres: Kırktepe Mahallesi

AdminAdmin

YORUMLAR