Hendek Güncel
HV
31 MART Cuma 21:36
Advert Advert

HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT EDENLER:

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-02-2023 11:28
HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT

Dereboğazı Mahallesinden Tahirler'den merhum Ahmet Kadir Sınmaz’ın oğlu, Vuslat ve Deniz Sınmaz’ın babası, Gurur ve Onur Kalaycı’nın dayısı, Levent ve Bülent Sınmaz, Arif, Ali ve Avni Bilgin, Özcan ve Abdurrahman Topaç’ın kuzenleri, Sema Sınmaz’ın kardeşi Abdullah Mehmet Sınmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni Cami'ye getirilecek, kılınacak Cuma namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Bülent Sınmaz (Kuzeni) 0 543 521 57 46

Adres: Dereboğazı Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi Vanilya Kafe karşısı

VEFAT

Puna Martinler Mahallesinden Hüseyin Emircan’ın eşi, Muhsin, İbrahim, Mustafa, Selçuk ve Yalçın Emircan’ın annesi, Oğuz Kaan ve Hamza Emircan’ın babaannesi Sevim Emircan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazına müteakip Puna Ortaköy Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İbrahim Emircan (Oğlu) 0 555 395 85 78

VEFAT

Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinden merhum Sabri, merhum Sadettin ve merhum Selahattin Akın’ın kardeşi, Nihat Akın’ın babası Sebahattin Akın vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesi Camii'nde kılınacak İkindi namazına müteakip Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Nihat Akın (Oğlu) 0 532 315 31 27

Adres: Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesi

AdminAdmin

YORUMLAR