Hendek Güncel
HV
31 MART Cuma 23:16
Advert Advert

HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT EDENLER:

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-03-2023 09:20   Güncelleme : 10-03-2023 11:55
HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT

Aslen Kızanlık Mahallesinden olup, Başpınar Mahallesinde ikamet eden merhum Terzi Kayyum Sarı’nın eşi, İkramiye Köyünden merhum Latif, Mehmet ve İsmail Kapanlar’ın ablası, Selim Yaz, Münir Fidancı ve Mehmet Özmetin’in kayınvalidesi, merhum Cavit, Ekrem ve Cihan Sarı’nın yengesi, Fatih ve Muammer Sarı’nın annesi Ayşe Sarı vefat emiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak Cuma namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

VEFAT

Dikmen Mahallesinden merhum Mustafa ve Havva Pektemek’in oğlu, merhum Muhammet, Zennişah, Halil, Bahattin ve Rıfkı Pektemek’in abisi, Rabiye, Melek ve Cevdet Pektemek’in babası, Osman Pektemek vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dikmen Mahallesi Camii'nde kılınacak Cuma namazına müteakip Dikmen Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

VEFAT

Çakallık Mahallesinden Akozba Erhan Çubuk’un abisi, merhum Akozba Cengiz Çubuk’un kardeşi,  Açüyba Yıldıray Gezer’in dayısı, Ufuk Çubuk’un babası, Akozba Cihan Çubuk vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çakallık Mahallesi Camii'nde kılınacak Cuma namazına müteakip Çakallık Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

VEFAT

Merhum Cavit Aytaç’ın eşi, Mücahit Aytaç’ın annesi, Fikret Eltutan ve Esen Yiğit’in kayınvalidesi Müyesser Aytaç vefat etmiştir. Cenazesi bugün Hamitli Mahallesi Camii'nde kılınacak İkindi namazına müteakip Hamitli Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

AdminAdmin

YORUMLAR