Hendek Güncel
HV
08 HAZİRAN Perşembe 19:08

Hüseyin Ekşi Hendek’te muhteşem karşılandı

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Hüseyin Ekşi, Hendek’te vatandaşla bir araya geldi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 04-05-2023 09:43
Hüseyin Ekşi Hendek’te muhteşem karşılandı

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, Hendek İlçe Ocak Başkanı Sıtkı Yaz ile birlikte vatandaşları ve esnafları ziyaret eden Hüseyin Ekşi, 14 Mayıs seçimlerinde vatandaşlardan destek istedi. Görüştüğü vatandaşlardan büyük destek gören Ekşi, “İnşallah 15 Mayıs sabahında istikrarlı yürüyüşüne devam eden bir Türkiye’ye uyanacağız” dedi.

“HENDEK HAZIR”

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Hüseyin Ekşi, Hendek Pazar yerinde esnaflarla bir araya geldi. Pazar esnafının ve alışveriş yapan vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Ekşi; “Görüyoruz ki Hendek hazır. Hendek güven diyor, istikrar diyor ve iktidar hırsından pazarlık masalarına düşmüşlere sırtlarını dönüyor. Güzel yarınlar için hep birlikte çalışacak ve ülkemizi daha ileri taşıyacağız” dedi.

ESNAF İSTİKRAR DİYOR

Hendek Pazarındaki esnaflarla görüşen Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Hüseyin Ekşi; “Pazar esnafımızın bizlere desteklerini gördük. Onların bu destekleri ile yürümeye devam ediyoruz. İnşallah bu seçimde de gerçek milliyetçileri meclise gönderecek ve Türkiye’nin bu ikinci yüzyılında şahlanışına hep birlikte şahit olacaklar. Hepsine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR