Hendek Güncel
HV
02 ARALIK Cuma 23:43
Advert Advert Advert

İbrahim İmat dualarla defnedildi

Bir süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeni ile mücadele eden 33 yaşındaki İbrahim İmat tedavi gördüğü Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-10-2022 19:29   Güncelleme : 23-10-2022 19:41
İbrahim İmat dualarla defnedildi

Yaşadığı sağlık sorunları nedeni ile mücadele eden 33 yaşındaki İbrahim İmat, son günlerde artan ağrıları nedeni ile 3 ay önce Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne (SEAH) kaldırıldı. İmat,hastanede doktorların tüm müdehalesine rağmen vefat etti.

Yarıca Mahallesinden İmdat İmat’ın oğlu, Kadir İmat’ın abisi, Yaşar, Recep, Hüseyin, Ümit, Mustafa İmat ve Mehmet Kır’ın yeğeni İbrahim İmat bir süredir kalp yetmezliği ve kanser tedavisi görüyordu. Yaklaşık 3.5 ay önce de bağırsak kanserinden dolayı bıçak altına yatan İmat, artan ağrıları nedeni ile Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne (SEAH) kaldırıldı. İmat, tedavi gördüğü hastanede doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Genç yaşta hayata gözlerini yuman İbrahim İmat’ın vefat haberini alan yakınları derin üzüntü yaşarken, cenazesi bugün Yarıca Mahallesi Camii'nde Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Yarıca Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedildi. Hendek Güncel haber sitesi ailesi olarak; merhum İbrahim İmat’a Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Cemil TekinCemil Tekin

YORUMLAR