Hendek Güncel
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 03:36
Advert Advert Advert

Macera Park yaz kursları başlıyor

Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ta yaz kursları başlıyor. 7-14 yaş arası öğrencilerin geleneksel okçuluk, satranç, spor tırmanışı ve drama branşlarında eğitimlere katılacağı yaz kursları için kayıtlar 5 Temmuz Çarşamba günü sona erecek.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-07-2023 17:13
Macera Park yaz kursları başlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ta yaz kursları başlıyor. 7-14 yaş arası öğrencilerin geleneksel okçuluk, satranç, spor tırmanışı ve drama branşlarında eğitimlere katılacağı yaz kursları için kayıtlar 5 Temmuz Çarşamba günü sona erecek. Çocukların yeteneklerini keşfedeceği, yaz tatillerini öğrenerek geçireceği yaz kursları için kayıtlar www.sakarya.bel.tr adresinden yapılabilecek. Ayrıntılı bilgiye ise 0264 221 40 60 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

4 farklı branşta eğitimler

Yenikent şehir ormanı içerisinde bulunan Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ta yaz kursları 5 Temmuz Çarşamba günü başlayacak. Doğanın içerisinde geleneksel okçuluk, satranç, spor tırmanışı ve drama branşlarında uzman eğitimciler eşliğinde gerçekleştirilecek kurslar, 7-14 yaş arasındaki çocukların yaz dönemini verimli bir şekilde geçirmelerine imkan sunacak.

Kayıtlar www.sakarya.bel.tr adresinde

Kayıt işlemleri www.sakarya.bel.tr adresinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilebilecek. Ayrıca kurslara ilişkin ayrıntılı bilgiye 0264 221 40 60 numaradan ulaşılabilecek. Büyükşehir Belediyesi yaz döneminde Sosyal Gelişim Merkezleri, Yaşayarak Öğrenme Macera Park, yaz spor okulları ile gençlerin ve çocukların buluşma noktası olmaya devam edecek.

Cemil TekinCemil Tekin

YORUMLAR