Hendek Güncel
HV
02 ŞUBAT Perşembe 10:50
Advert Advert Advert Advert

ÖZGENUR AVCIL'DAN BÜYÜK BAŞARI

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü Sporcusu Özgenur AVCIL'dan anlamlı ve büyük bir başarı daha geldi.

SPOR
Giriş Tarihi : 05-12-2022 14:13
ÖZGENUR AVCIL'DAN BÜYÜK BAŞARI

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü Sporcusu Özgenur AVCIL'dan anlamlı ve büyük bir başarı daha.

Manisa'da düzenlenen Mx Fıght Arena Gala maçında İranlı rakibi Sarina NAHGSI ile yaptığı kemer maçını 2-1'lik skorla almasını bildi. İki yıl önce Antalya'da yaşadığı ağır sakatlığı nedeniyle çağraz bağ menisküs ameliyatlarının ardından ayağa kalkmayı başardı. Zorlu geçen müsabakada AVCIL, sonuna kadar maçı bırakmayarak galip gelmesini bildi.

Şampiyonumuzun Antrenörü Muay Thai Milli Takım Antrenörü Erkan YILMAZ, sporcusunun çok çalışarak bu günlere geldiğini, ve yapılan zorlu maçın ardından müsabaka kemerini Hendek'e getirdiklerini söyledi.

Erkan YILMAZ, sporcusuna güveninin tam olduğunu, bugünden sonra yapılacak amatör ya da profesyonel maçlara daha iyi hazırlanarak ilçemize aynı sevinçleri yaşatmak istediklerini belirtti.

Şampiyon sporcumuz Özgenur AVCIL gibi, kulüp alt yapısında da kaliteli sporcuların olduğunu belirten YILMAZ, onlardan da umutlu olduğunu ve yeri zamanı geldiğinde onlarında aynı başarıları yakalıyacağına canı gönülden inandığını ifade etti.

Ayrıca Erkan YILMAZ, maçlar için kendilerine destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız diyerek, sözlerini noktaladı.

AdminAdmin

YORUMLAR