Hendek Güncel
HV
02 ARALIK Cuma 22:13
Advert Advert Advert

SAHA ÇÖZÜM HAREKETİ EKİPLERİNDEN 225 BİN ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanlığı Saha Çözüm Ekipleri Geyve ilçesinde ev ve iş yerlerini ziyaret ederek sıkıntıları ve talepleri dinledi. Ekipler bugüne kadar 225 bin kişiye ulaşarak örnek bir çalışmaya imza attı.

SİYASET
Giriş Tarihi : 13-10-2022 19:59
SAHA ÇÖZÜM HAREKETİ EKİPLERİNDEN 225 BİN ZİYARET

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş tarafından hayata geçirilen Saha Çözüm Ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kent genelinde çalmadık kapı, ziyaret etmedik işyeri bırakmayan ekipler son olarak Geyve ilçesinde çalışmalarını sürdürdü. Ev ve işyerlerini ziyaret eden saha çözüm ekipleri sıkıntıları ve talepleri dinleyerek not aldı.

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş Saha Çözüm ekiplerinin bugüne kadar 225 bin kişiyi ziyaret ettiklerini belirterek, “Türkiye’de örnek bir projeye imza attık. Bu proje sayesinde Saha Çözüm ekiplerimizi Sakarya’daki her bir vatandaşımıza tek tek ulaşıyor. Adım atmadık cadde ve sokak bırakmıyoruz. Ev ve işyerlerine gidiyoruz ve sıkıntıları, talepleri dinliyoruz. Sorunlar ve talepleri çözüm noktasında da vatandaşlarımıza gereken desteği sağlıyoruz. Her bir vatandaşımızın sorununu, sıkıntısını kendi sorunumuz olarak görüyoruz. Bu doğrultuda da ulaşmadık sıkıntı ve talebini dinlemediğimiz kimse kalmayacak. Saha Çözüm ekiplerimiz gerçekten özveriyle çalışıyor. 2023 seçimlerine artık kısa bir süre kaldı ve bu süreyi de iyi değerlendirip ekiplerimizin çalışmaları aralıksız devam edecek.”  dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR