Hendek Güncel
HV
02 ARALIK Cuma 22:42
Advert Advert Advert

ŞAMPİYON'A COŞKULU KUTLAMA

Ümit Genç ve U-21 Dünya Karate Şampiyonu olan Hendek Belediyesi Karate Kulübü Sporcusu Yusuf Eren Temizel’e karşılama töreni düzenlendi. Daha sonra il-ilçe protokolünün katılımıyla düzenlenen programda bir üst kuşağa geçen sporculara da diplomaları takdim edildi.

SPOR
Giriş Tarihi : 18-11-2022 18:29
ŞAMPİYON'A COŞKULU KUTLAMA

ŞEHİR TURUNDA SEVGİ SELİ

Ümit Genç ve U-21 Dünya Karate Şampiyonu olup Hendek’in gururu olan Hendek Belediyesi Karate Kulübü Sporcusu Yusuf Eren Temizel düzenlenen konvoy ile halkı selamladı. Mini şehir turunun ardından program Aşk-ı Âla düğün salonunda devam etti.

ŞAMPİYON ÖDÜLLENDİRİLDİ

Aşk-ı Âla düğün salonunda düzenlenen programa Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Türkiye Karate Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Hatun Albayrak, Sakarya Karate İl Temsilcisi Esra Atış ve İlçe protokolü ile birlikte sporcular ve aileleri katıldı. Programda Ümit Genç ve U-21 Dünya Karate Şampiyonu olan Hendek Belediyesi Sporcusu Yusuf Eren Temizel Başkan Babaoğlu ve törene katılanlar tarafından ödüllendirildi.

KUŞAK TERFİ TÖRENİ DÜZENLENDİ

Sporcular ve ailelerinin hazır bulunduğu program, Hendek Belediyesi Karate Kulübü Sporcularının Kuşak Terfi töreni ile devam etti. Bir üst kuşağa geçerek diploma sevinci yaşayan minik sporculara İlçe protokolü tarafından diplomaları tek tek takdim edilerek günün anısına hatıra fotoğrafı çekilerek anı ölümsüzleştirdiler.

BAŞKAN BABAOĞLU: HEPİNİZİ TEBRİK EDİYORUM

U-21 yaş altı Dünya Karate Şampiyonasında Dünya Şampiyonu olan Hendek Belediyesi Karate Takımı Sporcusu Yusuf Eren Temizel’i tebrik ederek söze başlayan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Özellikle belirtmeliyim neyle uğraşırsanız uğraşın aile desteği çok önemli. Bu önemli başarılarda sporcumuz ve hocaları kadar ailesininde çok büyük emekleri var. Bize bu gururu yaşattığı için Yusuf kardeşimize, ailesine ve hocalarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca terfi edip diploma almaya hak kazanan sporcularımızı da tebrik ediyorum. Yusuf Eren onlar için güzel bir örnek oldu. 2019’da sevgili Nurkan Kayacık hocam Yusuf Eren’in geleceğinin parlak olduğunu söylemişti bizlere dediği gibi de oldu. Onun da bu şampiyonlukta payı çok büyük. Birlikte daha nice şampiyonlar yetiştirip Hendek’i gururlandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR