Hendek Güncel
HV
08 HAZİRAN Perşembe 19:12

Şengöz sanayi esnafıyla buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayı Sezer Şengöz, Hendek Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Şengöz, “Her zaman vatandaşımızın yanındayız” dedi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 27-04-2023 11:52
Şengöz sanayi esnafıyla buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayı Sezer Şengöz, Sakarya’nın 16 ilçesinde ziyaret ve temaslarını gece gündüz sürdürüyor. Son olarak Hendek Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden Şengöz, tek tek selam verdiği esnafla yakından ilgilendi. Sanayi esnafıdan 15 Mayıs sabahı Türkiye’nin şahlanışını sürdürmesi için destek sözü alan Sezer Şengöz, tüm esnaflara şükranlarını sundu.

Ziyarette esnaf ve vatandaşın sevgi seliyle karşılaşan Şengöz; “Eğer davaya inanıyorsan, davana sahip çıkacağım diyorsan, ülkemi ve milletimi seviyorsan, bugün bütün bu değerlerimize sahip çıkma zamanıdır. 14 Mayıs’ta sandıktan Cumhur İttifakı çıkacaktır. 2023 hedeflerine Türkiye emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir. Vatandaşlarımız kararlarını çoktan vermiş ve hem Cumhurbaşkanımıza hem de Milliyetçi Hareket Partisi’ne desteklerine devam edecekler” ifadelerini kullandı.

AdminAdmin

YORUMLAR