Hendek Güncel
HV
06 ARALIK Salı 07:51
Advert Advert Advert

SORUNSUZ ALTYAPI İÇİN YOĞUN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Hendek genelinde alt yapı sorununu çile olmaktan çıkaran Hendek Belediyesi, sorunlu mahallelerde çalışmalara devam ederken Başkan Turgut Babaoğlu, “Güçlendirilmiş altyapısıyla sağlam bir gelecek için çalışıyoruz. Hemşehrilerimizin sorunsuz bir şehirde yaşaması adına bu çalışmaları çok değerli buluyor, planları buna göre yapıyoruz. Sırayla da üstyapı yenileme çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-10-2022 09:37
SORUNSUZ ALTYAPI İÇİN YOĞUN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

ALTYAPIYA CİDDİ MESAİ

Altyapı ve üstyapı çalışmalarına aralıksız devam eden Hendek Belediyesi ekipleri, kronik sorunlu bölgelerde ürettiği çözümlerle vatandaşın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Hendek genelinde toplamda 46,5 kilometre uzunluğunda yeni hat inşa ederek yağmur suyu sorunlarını bertaraf eden Hendek Belediyesi, 116 kilometreye uzanan hatta bakım ve onarım çalışması yaparak müdahaleler gerçekleştirdi. Ekipler çalışmaları kapsamında Sümbüllü, Aşağıçalıca ve Karatoprak mahallesinde yağmur suyu hattı imalatı gerçekleştirirken, Güney ve Akarca Mahallelerinde ise kanallarda temizleme ve güçlendirme çalışması yaptı. Eş zamanlı devam eden çalışmalar kapsamında vatandaşın olası yağışlarda sorun yaşamaması planlanırken, mahalle sakinleri çalışmalar nedeniyle duyduğu memnuniyetleri dile getirdi.

BABAOĞLU: SAĞLAM BİR GELECEK İÇİN

Yapılan çalışmalar hakkında konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu; “Göreve geldiğimiz günden bu yana alt yapı, üstyapı ve yol çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Şiddetli yağışlar sonrasında oluşacak felaketlerin önüne geçmek adına ekiplerimiz, ilçe genelinde sorunlu altyapıları yenileyerek ve yenilerini ekleyerek çalışmalarına devam ediyor. Güçlendirilmiş alt yapısıyla sağlam bir gelecek için çalışıyoruz. Yenimahalle’de, Bayraktepe’de, Çamlıca’da, Karatoprak’ta, Puna’da, Akova’da birçok noktada sorunlu bölgelerde çözümler ürettik. Alt yapı konusunda olağanüstü bir gayretle çalışıyoruz.  Hemşehrilerimizin sorunsuz bir şehirde yaşaması adına bu çalışmaları çok değerli buluyor, planları buna göre yapıyoruz. Sırayla da üst yapı yenileme çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR