Hendek Güncel
HV
31 MART Cuma 22:08
Advert Advert

TEMİZEL AVRUPA İKİNCİSİ OLDU

Hendek Belediyesi Karate Kulübü Sporcusu Yusuf Eren Temizel, Kıbrıs'ta düzenlenen Avrupa Şampiyonasında Avrupa İkincisi oldu.

SPOR
Giriş Tarihi : 05-02-2023 22:57   Güncelleme : 05-02-2023 23:10
TEMİZEL AVRUPA İKİNCİSİ OLDU

3-5 Şubat 2023 tarihlerinde Güney Kıbrıs (Larnaca)'da düzenlenen Avrupa Karate Şampiyonasında Hendek Belediyesi Karate Takımı Sporcusu Yusuf Eren Temizel, Avrupa İkincisi oldu.

Temizel'in Antrenörleri yaptıkları açıklamada, "Yusuf Eren’i, almış olduğu başarıdan dolayı kutluyoruz. Mutluyuz ve gurur duyuyoruz. Yusuf, kısa sürede kalıcı başarılara imza attı. Önce Dünya Şampiyonluğu şimdi ise, Avrupa İkincisi olarak hanesine başarı ekledi.

Başarısı asla tesadüf değildir

Ekip olarak iyi çalışıyoruz, emek veriyoruz. Emeklerimizin karşılığının bu şekilde sonuca dönmesi hem bizleri hem de sporcularımızı mutlu ediyor. Destek olan öncelikle takım arkadaşlarına ve ailesine çok teşekkür ederiz. Yusuf’un aldığı başarının kulüp olarak bizlere de etkisi çok  fazla oluyor. Alt yapıdan gelen sporcularımıza çok güzel şekilde örnek olduğunu görüyoruz. Başarılarından dolayı Yusuf Eren’i kutluyoruz. Yeni hedefler ile yolumuza devam edeceğiz inşallah" diyerek, sözlerini noktaladılar.

AdminAdmin

YORUMLAR