Hendek Güncel
HV
06 ARALIK Salı 06:33
Advert Advert Advert

Tiyatro Bozok AKM’de ‘Furabilur’la büyüledi

Büyükşehir Belediyesi’nin Ekim Ayı Kültür takvimi kapsamında AKM’de ‘Furabilur’ isimli oyunu oynayan Tiyatro Bozok ekibi izleyicileri büyüledi.

KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 28-10-2022 14:16
Tiyatro Bozok AKM’de ‘Furabilur’la büyüledi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Ekim Ayı Kültür Etkinlikleri harika bir oyunla son buldu. Yetenekli oyuncular Filiz Bozok, Gökhan Soykök, Emre Can Koç ve Emre Durmaz’ın kadrosunu oluşturduğu Tiyatro Bozok Sakarya’da ağırlandı. AKM’de ayın son etkinliğinde ‘Furabilur’ isimli oyun sahnelendi.

İzleyiciler oyuna dâhil oldu

Tiyatro salonu oyun sırasında tıklım tıklım doldu. Yüzlerce sanatsever, bazı bölümlerde oyuna dâhil oldu. Oyuncular salonu dolaştıkları bölümlerde izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı. Köyden, şehre göçü konu alan ‘Furabilur’ ile sanatseverler unutamayacakları bir hatırayı geride bıraktı.

“Tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz”

Kültür Dairesi’nden yapılan açıklamada, “Sakarya’mızda kültürle, sanatla hep bir aradayız. Etkinliklerimizde her yeni gün Türkiye’nin değerlerini ağırlamaya, sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Harika bir Kasım ayı takvimi için hazırlığımızı tamamladık. Tüm vatandaşlarımızı birbirinden güzel etkinliklerimizde buluşmaya davet ediyoruz” denildi.

Cemil TekinCemil Tekin

YORUMLAR