Hendek Güncel
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 02:39
Advert Advert Advert

Yattara Futbol Okulu Açıldı

Trabzonspor’un efsane futbolcusu Gineli İbrahim Yattara futbol okulu açtığını basınla yaptığı toplantıda duyurdu.

SPOR
Giriş Tarihi : 03-07-2023 20:06
Yattara Futbol Okulu Açıldı

Akovaspor Yattara Futbol Okulu ile ilgili yapılan basın toplantısına İbrahim Yattara, Antrenör Ali Kemal Yener ve Akovaspor’un eski futbolcusu İbrahim Diallo katıldı.

Akovaspor Yattara Futbol Okulunda 5-15 Yaş arası geleceğin yıldızlarının yetiştirilmesi planlanıyor.

Basın toplantısında konuşma yapan Antrenör Ali Kemal Yener, “Hedefimiz gençler ve yetenekli gençlerimizi kazanmak için çalışacağız. Ayın 18’inde geniş kapsamlı bir açılış yapacağız.” dedi.

Deneyimlerini çocuklara aktaracağını dile getiren İbrahim Yattara, “Burada çocuklar için her şeyimi ortaya koyacağım. Burada futbol akademisi açacağım için çok mutluyum. Akovaspor’a, Sakarya’ya ve Türkiye’ye yetenekli futbolcular kazandırmak için çalışacağız” dedi.

İlçe dışında bulunan Kulüp Başkanı Cavit Yılmaz'da telefonla bağlandı ve Akovaspor Yattara Futbol Okulu ilçemize ve Sakarya'mıza hayırlı olsun temennisinde bulundu.

İbrahim Yattara ve Antrenör Ali Kemal Yener yaptığı açıklamanın ardından Basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Akovaspor Yattara Futbol Okuluna kayıt yaptırmak isteyenler, 0532 473 64 16 nolu telefondan ve ya Yenimahalle 2046. Sokakta bulunan ofise giderek kayıt yaptırabilir.

Cemil TekinCemil Tekin

YORUMLAR