Hendek Güncel
HV
21 TEMMUZ Pazar 22:15
Advert Advert Advert

“17 yıllık Süper Lig hasreti sona erecek”

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Adana’da takımın yanında olacak. Başkan Alemdar, “Şehir olarak kenetlendik, takımımıza inanıyoruz. 17 yıllık Süper Lig hasreti sona erecek. Çark Caddesi’nde özlediğimiz, beklediğimiz şampiyonluğu hep birlikte kutlayacağız” ifadelerini kullandı.

SPOR
Giriş Tarihi : 29-05-2024 16:12
“17 yıllık Süper Lig hasreti sona erecek”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 30 Mayıs Perşembe günü Adana’da oynanacak final karşılaşmasında takımın yanında olacak.

“Kupayı alıp Sakarya’ya döneceğiz”

Maçın oynanacağı şehre doğru yola çıkan Başkan Alemdar, “Bu şehrin 17 yıllık Süper Lig hayalini inşallah yarın hep birlikte gerçekleştireceğiz. İnşallah Adana’dan şampiyon olup şehrimize döneceğiz” dedi.

Şehir şampiyonluğa kenetlendi

Şehrin markası Sakaryaspor’un yanında olacaklarını aktaran Başkan Yusuf Alemdar, “Sakarya kenetlendi. Kupasını, şampiyonluğunu bekliyor. Kazanacağız, inancımız tam. Teknik ekibimize ve sporcularımıza güveniyor, başarılar diliyoruz. Süper Lig’e yükselmek için son virajdayız. Çok büyük emeklerle buralara geldik. Tek arzumuz son 90 dakikayı da kazanıp şampiyon olmak. İnşallah Adana’dan şampiyon olup şehrimize döneceğiz. Sakaryaspor’un geçmişi başarılarla doludur. Bu başarılara şimdi bir yenisini inşallah Adana’da ekleyeceğiz. Anadolu güneşi yeniden doğacak ve Süper Lig’de tarih yazmaya kaldığı yerden devam edecek” dedi.

Cemil TekinCemil Tekin

YORUMLAR