Hendek Güncel
HV
21 TEMMUZ Pazar 23:24
Advert Advert Advert

Avrupa 3.’üncüsü Barış Soylu'yu, İnci ve Püsküllü ödüllendirdi

Yunanistan'da düzenlenen U-15 Grekoromen Güreş Avrupa Şampiyonasında Avrupa 3.'üncüsü olan Barış Soylu Hendek Olimpik Spor Kulübünde Sakarya AK Parti Milletvekili Ali İnci ve Hendek Belediye Başkanı İrfan Püskülü ile bir araya geldi. Avrupa Ücüncüsü başarılı sporcu Barış Soylu’ya İnci ve Püsküllü çeşitli hediyeler takdim etti.

SPOR
Giriş Tarihi : 15-06-2024 14:55
Avrupa 3.’üncüsü Barış Soylu'yu, İnci ve Püsküllü ödüllendirdi

Bir süre önce Yunanistan'da yapılan U-15 Grekoromen Güreş Avrupa Şampiyonasında Avrupa 3.'üncüsü olan Barış Soylu Hendek Olimpik Spor Kulübünde Sakarya AK Parti Milletvekili Ali İnci ve Hendek Belediye Başkanı İrfan Püskülü ile bir araya geldi. Avrupa 3.'üncüsü Soylu’nun basarısını tebrik eden İnci ve Püsküllü şampiyon güreşçiyi çeşitli hediyelerle ödüllendirirken, Barış Soylu’nun babası Ömer Soylu da konu ile ilgili olarak bir teşekkür mesajı yayınladı.

Baba Soylu, "Yunanistanda yapılan U-15 Grekoromen Güreş Avrupa Şampiyonasında Avrupa 3.'üncüsü olan evladımı tebrik eden ve hediye takdiminde bulunan Sayın Milletvekilimiz Ali İnci ve Belediye Başkanımız Sayın İrfan Püsküllü'ye teşekkür ediyorum... Destekleriniz çok sağolun varolun. Emeği geçen bütün hocalarımıza, Kulüp Başkanımız Sayın Feyzullah Köstereli'ye ve bütün masrafları cebinden karşılayarak evlatlarımıza destek olmak için Yunanistan'a giden Sayın Suat Aydın hocama ayrıca teşekkür ederim. Daha nice güzel başarılar yaşayacağız inşallah." dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR