Hendek Güncel
HV
21 MAYIS Salı 07:08
Advert Advert

BALTACI, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI

Hendek Çağlayan Mahallesi Muhtarı Mehmet Baltacı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-04-2024 21:47
BALTACI, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI

"Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği evrensel bir bayram olan 23 Nisan çocuklarımıza olan güveninin teminatıdır.

Aradan 104 yıl geçse de 23 Nisan’da aynı gururu yaşıyor ve tüm dünya çocukları ile birlikte ortak paydamız olan sevgide buluşuyoruz.

Tabii ki bir yanımız eksik ve buruk bir bayram yaşıyoruz. Bu anlamda deprem felaketinde kaybettiğimiz tüm canlarımızı rahmetle anıyorum. Bölgede yaşayan çocuklarımızın bir an önce normalleşme sürecine dönerek, sağlıklı ortamlarda yaşamlarına dönmeleri için ivedilikle çalışmaların yapılması gerekmektedir.

Bizlere düşen çocuklarımızın bilimin ışığında barış ve huzur içinde yaşayacağı bir ülke bırakmak için durmadan çalışmak olmalıdır.

Bir sonraki bayramı yine eskisi gibi açık alanlarda coşkuyla kutlamak dileğiyle; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını rahmet ve saygıyla anıyorum."

Mehmet Baltacı

Çağlayan Mahallesi Muhtarı

Cemil TekinCemil Tekin

YORUMLAR