Hendek Güncel
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 02:37
Advert Advert Advert

Büyükşehir 721 adet içme suyu deposunu kaliteli hizmet anlayışıyla yeniliyor

Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara kaliteli içme suyunu kesintisiz şekilde sağlayan içme suyu depolarında bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Bugüne kadar yapılan çalışmalar kapsamında 721 adet içme suyu deposunun 317’sinde bakım ve onarım tamamlandı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-08-2023 17:17
Büyükşehir 721 adet içme suyu deposunu kaliteli hizmet anlayışıyla yeniliyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), kaliteli hizmet anlayışı kapsamında şehir genelinde bulunan 721 adet içme suyu deposunda bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Bugüne kadar yapılan çalışmalar kapsamında 317 adet depo yeni görünümüne kavuşturulurken 404 içme suyu deposu ise yakın zamanda yenilenecek.

317 depoda işlem tamam

Kurum tarafından yapılan açıklamada ise, “Vatandaşlarımıza kaliteli içme suyumuzu en sağlıklı şekilde ulaştırabilmek için çalışmalarımıza aralıksız şekilde devam ediyoruz. Aynı zamanda estetik görünüme verdiğimiz önem ile su depolarımızın çevresini de güzelleştiriyoruz. Bugüne kadar sürdürdüğümüz çalışmalar sonucunda bakım ve onarım işlerini tamamladığımız 317 depomuzu yeniledik. Diğer depolarda devam eden bakım ve onarımları ise en kısa sürede tamamlayacağız” ifadeleri kullanıldı.

AdminAdmin

YORUMLAR