Hendek Güncel
HV
08 HAZİRAN Perşembe 18:46

Büyükşehir’in mekânları bayramın ‘tadı’ olacak

Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELPAŞ sosyal tesisleri Ramazan Bayramı’nda geniş menüleri, farklı tatlarıyla dostluk ve kardeşlik sohbetlerinin adresi olacak ve 1 milyon Sakaryalıya hizmet verecek.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-04-2023 13:13
Büyükşehir’in mekânları bayramın ‘tadı’ olacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BELPAŞ’ın sosyal tesisleri Ramazan Bayramı’nda da tüm vatandaşlara hizmet sunmaya devam edecek. Farklı tatları, Sakarya’ya özgü lezzetleri, kaliteli hizmeti ve piyasaya göre bütçe dostu olan fiyatlarıyla tüm mekânlar bayram boyunca vatandaşlara aralıksız hizmet verecek. Tam kadro çalışacak tesisler, bayram tatilinde binlere vatandaşı ağırlayacak.

12 tesis ile tüm satış noktaları

Vatandaşların uğrak noktalarından olan Kent Park, Orman Park, Vagon Kıraathanesi, Uçak Kıraathanesi, Karaman Park, Elegant Kafe, Pamukova Esentepe Park, Şemsiyeli Park, Karasu Acarlar Longozu ve Şemsiyeli Park tesisleri Ramazan Bayramı’nda da tüm misafirlerini bekliyor olacak. Belpaş bünyesinde faaliyet gösteren Kampüs Öğrenci Lokantası, Süt54, Bal54, Et54, Çaykur Satış Ofisi, Kabak evi ve Çikolata Evi bayramın ikinci ve üçüncü günleri vatandaşların hizmetinde olacak.

“Tüm Sakarya’yı bekliyoruz”

Konu ile ilgili BELPAŞ’tan yapılan açıklamada, “Tüm hemşerilerimizin Ramazan Bayramını kutlarız. Ramazan Bayramı boyunca Kent Park, Orman Park, Vagon Kıraathanesi, Uçak Kıraathanesi, Karaman Park, Elegant Kafe, Pamukova Esentepe Park, Şemsiyeli Park, Karasu Acarlar Longozu ve Şemsiyeli Park tesisleri olmak üzere tüm sosyal tesislerimiz hizmet vermeye devam edecektir.  Ayrıca Süt54, Bal54 ve Et54 satış ofislerimiz de hemşerilerimize hijyenik sütü, organik balı ve güvenilir eti ulaştırmak için bayramın ikinci ve üçüncü günleri açık olacaklar. Uygun ve güvenilir yemek hizmeti sunan Kampüs Öğrenci Lokantası ise bayramın ilk gününden sonra hizmet verecek. Bu bayramda tesislerimize tüm hemşerilerimizi bekliyoruz” denildi.

AdminAdmin

YORUMLAR