Hendek Güncel
HV
31 MART Cuma 22:56
Advert Advert

GAZETECİLERDEN BİR DİZİ ZİYARET

Hendek'li gazetecilerden Orhan Topçu, Bülent Yaman ve Cemil Tekin, ilçemizde yeni göreve başlayan bürokratlara ziyaret gerçekleştirdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-01-2023 14:52   Güncelleme : 21-01-2023 21:17
GAZETECİLERDEN BİR DİZİ ZİYARET

İlçemiz Hendek'te görev yapan gazetecilerden Hendek Gerçek Haber İmtiyaz Sahibi Orhan Topçu, Hendek Son Haber İmtiyaz Sahibi Bülent Yaman ve Hendek Güncel İmtiyaz Sahibi Cemil Tekin, ilçemizde görev yapan bürokratları görev yaptıkları makamlarında ziyaret etti.

İlk durak İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiçcioğlu'na

Gazeteciler ilk olarak, ilçemizde göreve başlayan Hendek'in evladı Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiçcioğlu'nu ziyaret etti. Müdür Çekiçcioğlu ile birlikte sohbet edip çay içen gazeteciler, ilçedeki eğitim konuları üzerine fikir alışverişinde bulundular.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiçcioğlu'nun sonrasında gazetecilerin ikinci durağı ise, Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Ünal Küçükyılmaz'a ve Hastane Müdürü Gökhan Eygi'ye oldu

Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Ünal Küçükyılmaz'a ve Hastane Müdürü Gökhan Eygi'ye ziyarette bulunan gazeteciler, Devlet Hastanesi Başhekimi Ünal Küçükyılmaz ile birlikte sağlık konusu üzerine bilgi alış verişinde bulundular. Gazeteciler, hastane acil servisinin bitirilmesi ile alakalı olarak da Başhekim Ünal Küçükyılmaz'la istişare ettiler. Gazeteciler, vatandaşların yenilenen acil servisten dolayı memnuniyetini Başhekim Küçükyılmaz'a ilettiler.

Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Ünal Küçükyılmaz ve Hastane Müdürü Gökhan Eygi'nin ardından son durak İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne oldu

Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Ünal Küçükyılmaz ve Hastane Müdürü Gökhan Eygi ile görüşüp, hastaneden ayrılan gazetecilerin son durağı Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü oldu. İlçe Emniyet Müdürü Mesut Eyigün'e hayırlı olsun dileklerinde bulunan gazeteciler, Emniyet Müdürü Eyigün ile ilçemiz Hendek üzerine sohbet edip, istişare ettiler.

Yapılan ziyaretler, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları sonrasında son buldu.

AdminAdmin

YORUMLAR