Hendek Güncel
HV
06 ARALIK Salı 08:16
Advert Advert Advert

HENDEK ANADOLU LİSESİ OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANI VE YÖNETİMİ BASIN MENSUPLARINI AĞIRLADI

Hendek Anadolu Lisesi Okul Aile Başkanı Erol Çetinkala ve Yönetimi, yaşadıkları sancılı süreçte yanlarında olan Hendek'li basın mensuplarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-09-2022 13:13
HENDEK ANADOLU LİSESİ OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANI VE YÖNETİMİ BASIN MENSUPLARINI AĞIRLADI

Hendek Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı ve Yönetimi, 670 Öğrencinin öğrenim gördüğü Hendek Anadolu Lisesi için alınan yıkım kararı ile ilgili olarak yaşanılan o sancılı ve zor günlerde verdiği desteklerden dolayı yanlarında olan Hendek'li basın mensuplarına kahvaltı programı düzenleyerek teşekkür etti.

Yemen Kahvesi isimli bir mekanda düzenlenen kahvaltı programına; Hendek'li gazetecilerden Ahmet Çileci, Orhan Topçu, Bülent Yaman ve Cemil Tekin katıldı.

Kahvaltı öncesinde Okul Aile Başkanı Erol Çetinkala ve kahvaltı programına katılan Öğrenci velileri yaşanılan süreçle ilgili ve bundan sonra yaşanacak gelişmelerle alakalı olarak sohbet ettiler.

Hendek Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Erol Çetinkala, süreçle ilgili olarak şunları söyledi. Başkan Çetinkala, "Vermiş olduğumuz haklı mücadelemizden sonra Öğrencilerimiz, Akova Mahalesi'nde bulunan Anadolu Kalkınma Vakfı Endüstri Teknik Meslek Lisesi alanı içerisinde yer alan ek binaya yerleştirildi. Çocuklarımız eğitim ve öğretim hayatlarını burada sürdürecekler. Burada bina olarak ufak tefek eksiklerimiz dışında, büyük bir eksikliğimiz yok. Çocuklarımızın servis ve yemek ihtiyaçları karşılanıyor Güvenlik konusunda da emniyetimiz destek de bulunuyor. İleriki günlerde okulumuzda Özel Güvenlik Görevlisi görevlendirilecek. Okulumuz için her anlamda yapılan tadilat ve eksik görülen çalışmalar devam ediyor. Önümüzdeki haftadan sonra Allah'ın izniyle hiçbir eksiğimiz kalmayacak ve çocuklarımız daha sağlıklı bir ortamda eğitimlerini sürdürecek." dedi.

Son olarak Başkan Çetinkala, kendilerine vermiş oldukları desteklerinden ve kahvaltı programlarına katılımlarından dolayı basın mensuplarına teşekkür etti.

Gerçekleştirilen kahvaltı programı, içilen kahvelerin sonrasında günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

AdminAdmin

YORUMLAR
Zeki 2 ay önce
Çocuklarımızın geleceği için haklı mücadelemizde bizlerin yanında olan desteklerini esirgemeyen başta okul aile birliği başkanı

Erol çetinkala bey e

Ahmet çileci bey e

Orhan topçu bey e

Cemil tekin bey e

Bülent yaman bey e

Sonsuz teşekkürler lerimizi sunarız