Hendek Güncel
HV
21 TEMMUZ Pazar 22:36
Advert Advert Advert

HENDEK BELEDİYESİ KİTAP BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLİYOR

Hendek Belediyesi, ilçedeki okulların kütüphanelerine kitap kazandırmak için Hendeklilere kitap bağışı çağrısında bulundu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-07-2024 18:50
HENDEK BELEDİYESİ KİTAP BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLİYOR

İLÇEDEKİ OKULLARA DAĞITILACAK

Hendek Belediyesi, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü koordinesinde “KİTABINI OKUDUYSAN PAYLAŞ” adı altında ilçe genelinde kitap bağış kampanyası düzenliyor. Eğitime destek çalışmaları çerçevesinde başlatılan bu kampanya, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından koordine ediliyor. Hendeklilerden hikaye, roman, şiir ve bilim kitapları bağışında bulunmaları ve bu sayede ilçedeki okulların kütüphanelerini zenginleştirmeleri isteniyor.

KİTAP TOPLAMA NOKTALARI OLUŞTURULDU

Hendek Belediyesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “İlçemizde okullara kitap desteğinde bulunmak isteyen vatandaşlarımızın, 10 Temmuz 2024 tarihinden itibaren Atatürk Parkı içerisinde yer alan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü (Nikah/Toplantı Salonu) kitap toplama merkezine ya da Hendek Belediyesi Ana Hizmet Binasında bulunan Beyaz Masa Çözüm Merkezine gelerek kitaplarını hediye edebilecek” denildi. Kampanyanın yıl sonuna kadar süreceği açıklandı.

AdminAdmin

YORUMLAR