Hendek Güncel
HV
21 MAYIS Salı 06:48
Advert Advert

Hendek Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulunda Okul Aile Birliği Toplantısı Gerçekleşti

2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı geçtiğimiz günlerde başladı. Yeni Eğitim ve Öğretim sezonu ile birlikte ilçede bulunan okullarda Okul Aile Birliği Toplantıları gerçekleşti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-09-2023 18:41
Hendek Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulunda Okul Aile Birliği Toplantısı Gerçekleşti

2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı geçtiğimiz günlerde başladı. Yeni Eğitim ve Öğretim sezonu ile birlikte ilçede bulunan okullarda Okul Aile Birliği Toplantıları gerçekleşti. Son olarak Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulunda gerçekleşen toplantıda Şehit Alli Gaffar Okkan Okul Aile Birliğinin yeni başkanı Gönül Bedir seçildi.

2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulunda Okul Aile Birliği Toplantısı Okul Müdürü Orhan Karagözlü ve okul öğretmenlerinin yüksek veli katılımıyla gerçekleşti. Yapılan toplantıda okulda yapılan yenilikler, okul öğretmenlerinin daha iyi bir eğitim ve öğretim yılı için gerçekleştirdikleri projeler açıklandı.

Yapılan açıklamaların ardından Okul Aile Birliği Başkanlığına Gönül Bedir seçildi. Geçen yıl bu görevi sürderen Başkan Harun Kaynak da söz alarak kısa bir konuşma yaptı. Okul Yönetimi Kaynak’ın konuşmasının ardından kendisine katkılarından dolayı teşekkür etti.

Diğer yandan, daha güvenli okul için okul giriş- çıkışına yapılacak güvenlik ve turnike sistemlerinin tanıtımı yapıldı. Okul ve sınıflar gezildi. Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulunun yenilenmesine verdiği destek için İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Savaşçı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiçcioğlu'na teşekkür ederiz, denilerek toplantıya duyarlı davranan ve yoğun katılım sağlayan velilerimize teşekkür ederiz denildi.

AdminAdmin

YORUMLAR