Hendek Güncel
HV
21 MAYIS Salı 06:42
Advert Advert

Hendekspor taraftarlarından çağrı

Hendekspor taraftarları, Başkan ve Yönetime çağrıda bulunarak, özellikle stada giden yolların kaldırım kenarlarının Hendekspor forma rengine boyanmasını ve bayraklarla donatılmasını istedi.

SPOR
Giriş Tarihi : 16-09-2023 17:41
Hendekspor taraftarlarından çağrı

Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Hendekspor taraftarları, Başkan ve Yönetime çağrıda bulunarak, özellikle stada giden yolların kaldırım kenarlarının Hendekspor forma rengine boyanmasını ve bayraklarla donatılmasını istedi.

Hendekspor taraftarları bu sezon Hendekspor'un hak ettiği yere geleceğine inançların tam olduğunu dile getirerek, “Şehrin dinamikleri harekete geçirilmeli, İlçemize gelen misafir takımlar, deplasmana geldiğini hissetmeli. Bunun içinde özellikle İlçemiz Stadına giden her iki cadde Çevreyolu Caddesi Işıklarından Atatürk Stadına kadar olan kısım ve Gaffar Okkan Bulvarı Işıklarından Stada kadar olan kısımda kaldırım kenarlarının Hendekspor’umuzun renkleri olan Mavi-Siyaha boyanmasını istiyoruz. Ayrıca bu caddelerde Hendekspor Bayraklarının asılması ve İlçe Merkezimizde tüm esnaflarımızın iş yerlerine Hendekspor'un Bayrağının asılmasını istiyoruz” diyerek, Kulüp Başkanı ve Yönetimine seslendiler.

AdminAdmin

YORUMLAR