Hendek Güncel
HV
21 TEMMUZ Pazar 23:22
Advert Advert Advert

Hendek'te bugün vefat edenler

Vefat edenler:

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-04-2024 10:40   Güncelleme : 28-04-2024 10:43
Hendek'te bugün vefat edenler

VEFAT

Sarıdede Mahallesinden merhum Mehmet Demir’in oğlu, Ayhan Demir’in kardeşi, Muhammet, Samet ve Melih Demir’in babası, Ali Demir’in amcası, Zeki ve Selim Özcan’ın halasının oğlu, Mustafa, Mehmet, Süleyman, Hasan ve İbrahim Kara’nın eniştesi, Tuncay Aydın’ın kayınbiraderi, Osman Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 12.00‘da Sarıdede Mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni Cami’ye getirilecek, kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Muhammet Demir (Oğlu) 0 539 898 22 28

Adres: Sarıdede Mahallesi, yeni yapılan Sarıdede Camii türbesinin yanı

VEFAT

Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinden Mehmet Aydın'ın oğlu, merhum Enver Aydın'ın abisi, Fatih ve Kaan Aydın'ın babası, Semih ve Emre Aydın’ın amcası, Arda Arslan'ın kayınpederi, İlçemiz Esnaflarından Televizyoncu Kadir Aydin vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinde kılınacak Öğle namazına müteakip Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Arda Arslan (Damadı) 0 541 797 61 54

Adres: Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesi

VEFAT

Aslen Dededüzü Köyünden olup, Hendek Rasimpaşa Mahallesi Kazımiye Yolunda ikamet eden merhum Fevzi Gevher’in oğlu, Ahmet ve Muhammet Gevher’in kardeşi, Hendek Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Mustafa Uçar, Remzi, Ahmet ve Nurettin Uçar’ın yeğeni, Hüsnü Birinci’nin dayısı, Cesur Gevher’in babası, Mustafa Gevher vefat etmiştir. Cenazesi bugün Rasimpaşa Mahallesi Eseler Küba Camii'nde kılınacak İkindi namazına müteakip Dededüzü Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Cesur Gevher (Oğlu) 0 541 413 54 61

VEFAT

Süleymaniye Mahallesinden merhum Halil İbrahim Yeşilyurt’un kızı, merhum Ömer Yeşilyurt’un kız kardeşi, Erol, Kemal, Hamza, Abdullah, Enbiya ve Vergi Dairesi Emekli Memurlarından Yusuf Yeşilyurt’un kız kardeşi, nerhum Reşat Mısır, İsmet Uzun, Yusuf Akdeniz ve İsmail Kutsal’ın baldızı, Hendek Lisesi Öğretmenlerinden Murat Yiğit ve Vedat Yiğit’in teyzesi, Jale Yeşilyurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün Süleymaniye Mahallesi Camii'nde kılınacak İkindi namazına müteakip Süleymaniye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yusuf Yeşilyurt (Ağabeyi) 0 532 201 36 23

Adres: Süleymaniye Mahallesi

Cemil TekinCemil Tekin

YORUMLAR