Hendek Güncel
HV
21 TEMMUZ Pazar 23:24
Advert Advert Advert

HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT EDENLER:

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-07-2024 10:42   Güncelleme : 04-07-2024 11:01
HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT

Aslen Dededüzü Köyünden olup, Rasimpaşa Mahallesinde ikamet eden merhum Mustafa Çakır’ın oğlu Abdullah ve Ahmet Çakır’ın kardeşi, Mevlüt Çakır’ın abisi, Ahmet ve Muhammet Çakır’ın babası, Bayram Çakır vefat etmiştir. Cenazesi bugün Rasimpaşa Mahallesi Eseler Küba Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip Dededüzü Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ersin Çakır (Yakını) 0 532 660 54 81

Adres: Dededüzü Köyü

VEFAT

Aslen Erzurumlu olup ,Akova Mahallesi’nde ikamet eden merhum Mustafa Gezmiş’in oğlu, Nazım, Orhan ve İrfan Gezmiş’in abisi, Güven Gezmiş’in babası, Mesut Serdaroğlu, Muhammet Çalışkan ve Muhammet Kıraç’ın kayınpederi, Remzi Gezmiş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akova Mahallesi Şehitlik Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip Büyükdere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Muhammet Çalışkan (Damadı) 0 541 260 96 77

Adres: Akova Mahallesi

VEFAT

Bayraktepe Mahallesi’nden merhum Ali Dedecan’ın eşi, Yaşar Kesmetaş’ın ablası, İbrahim ve Murat Dedecan’ın annesi, Sülbiye Dedecan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami'de kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Murat Dedecan (Oğlu) 0 539 738 87 78

Adres: Bayraktepe Mahallesi

VEFAT

Aktefek Mahallesi’nden merhum eski muhtar Süleyman Çalık’ın oğlu, Ali ve Alirıza Çalık’ın babası Mehmet Çalık vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aktefek Mahallesi’nde kılınacak Öğle namazına müteakip Aktefek Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ali Çalık (Kardeşi) 0 543 737 61 55

Adres: Aktefek Mahallesi

AdminAdmin

YORUMLAR