Hendek Güncel
HV
06 EKİM Perşembe 01:41
Advert Advert Advert Advert Advert

HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT EDENLER:

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-09-2022 09:22   Güncelleme : 20-09-2022 10:18
HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT

Aslen İkbaliye Mahallesinden olup, Akova Mahallesi Hantek Bloklarında ikamet eden merhum Şuayip Hoca’nın oğlu, Mehmet Uçarer’in dayısı, Recep, Adem, Osman ve Muammer Yüksel’in eniştesi, Oğuzhan Fatih Tekbaş’ın babası, Orman İşletmesinden Emekli Burhan Tekbaş vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Büyük Cami'de kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Fatih Tekbaş (Oğlu) 0 506 234 62 39

Adres: Akova Mahallesi, Hantek Konutları 2. Etap blokları, Elmas Apartmanı

VEFAT

Aslen Hendekli olup, Zonguldak’ta ikamet eden Adnan, Muzaffer ve Özlem Günaydın’ın babası, Yaşar, merhum Kemal, Kenan, Mehmet, Metin ve Tuncay Günaydın’ın amcası, Zekeriya ve Şener Temel ve Yaşar Gürsel’in dayısı, T.T.K.’dan Emekli Ahmet Günaydın vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesindeki hanesinden saat: 12.00'da alınarak Yeni Cami'ye getirilecek, kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Tuncay Günaydın (Yeğeni) 0 533 482 96 49

Adres: Dereboğazı Mahallesi

VEFAT

Kemaliye Mahallesinden merhum Cevdet Cesur'un oğlu, merhum İsmail Korkmaz'ın damadı, Hülya Cesur'un eşi, Mertcan Cesur ve Rümeysa Tuğçe Süner’in babası, Zekiye Defne’nin abisi, Hüseyin ve Zeki Şeker'in yeğeni, Mustafa ve Taylan Korkmaz'ın eniştesi, Salih Defne’nin kayınbiraderi, Ömer Zihni Cesur vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami'de kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Taylan Korkmaz (Yeğeni) 0 555 819 92 88

Zekiye Defne (Kardeşi) 0 534 781 94 32

Adres: Kemaliye Mahallesi, Kentsel Dönüşüm Blokları

VEFAT

Dereboğazı Mahallesinden Asiye Topaç’ın kardeşi, Behçet, Semih, Nezih, Melih Babakaya ve Sema Kebap’ın annesi, Vasfiye Babakaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami'de kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Melih Babakaya (Oğlu) 0 542 632 00 37

Adres: Dereboğazı Mahallesi, 1026. Sokak

AdminAdmin

YORUMLAR