Hendek Güncel
HV
21 MAYIS Salı 08:34
Advert Advert

HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT EDENLER:

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-08-2023 08:56   Güncelleme : 30-08-2023 10:17
HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT

Köprübaşı Mahallesinden merhum Oflu Mustafa Saraç’ın oğlu, Cavit ve Cevdet Saraç’ın abisi, merhum Mehmet Tornacı’nın damadı, Münir Turan ve Sezai Orgun’un kayınpederi, İsmail ve Mehmet Saraç’ın babası, Ahmet, Zeki Turan, Fatih ve Emirhan Saraç’ın dedesi, ilçemiz esnaflarından Keresteci Zeki Saraç vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami’de kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Adres: Köprübaşı Mahallesi, Eski Düzce Caddesi, Saraç Atölye yanı.

VEFAT

Yeşilvadi Mahallesinden merhum Mehmet Filiz’in kızı, Derviş, Hüseyin ve Mithat Filiz’in ablası, Faruk Yurdakul ve Kemal Aydın’ın kayınvalidesi, Kerim, Ayfer ve Ayşegül Güz’ün annesi, Zeynep Güz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilvadi Mahallesi Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip Yeşilvadi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Adres: Yeşilvadi Mahallesi, Tütündere Yukarı Sokak

VEFAT

Puna Ortaköy Mahallesinden merhum Ziyafettin Kocagenç’in oğlu, İbrahim ve Berat Kocagenç‘in babası, Abdürrahim Kocagenç vefat etmiştir. Cenazesi bugün Puna Ortaköy Mahallesi Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip Puna Ortaköy Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

AdminAdmin

YORUMLAR