Hendek Güncel
HV
23 EYLÜL Cumartesi 04:01

HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT EDENLER:

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-09-2023 10:50
HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT

Başpınar Mahallesi’nden merhum Hasan Özislimci’nin kızı, Emekli Tarım Kredi Müdürü Aylin Özislimci’nin ablası, Adnan, Ahmet ve İsmail Gündoğan’ın teyzesi, Süreyya Uzun, İrfan ve Rıdvan Üretmen’in amcasının kızı, Seher Özislimci vefat etmiştir. Cenazesi bugün Başpınar Mahallesi Terziler Sokaktaki hanesinden alınarak, Büyük Cami'ye getirilecek, kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

VEFAT

Turanlar Mahallesi’nden merhum Sebahattin Balaban’ın eşi, Ümit Başkan, Yasin ve Selçuk Balaban’ın annesi, Ünal Korkut ve Şenol Kavalcı’nın kayınvalidesi, Tuna Balaban vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camii’de kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

VEFAT

Aslen Hendek'li olup, Gölcük’te ikamet eden merhum Hasan Kıt’ın eşi, merhum İsmail Kıt’ın yengesi, Ayhan Topal, merhum Hilmi Kırval, Sedat Kırval, Halit Reis ve Hüseyin Akçay’ın kayınvalidesi, Bahadır, Selçuk ve Hakan Turan, Haydar, Recep Özşahin, Osman Yayan, merhum Yaşar, Ali ve İbrahim Kıt’ın yengesi, merhum Nazim, Seyit, Salih, Mehmet ve Ali Özer’in kardeşi, İlçemiz Esnaflarından Murat ve Reşat Topal’ın anneannesi, Muammer, Hüseyin, Zeki ve Ferhat Kıt’ın annesi, Münire Kıt vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gölcük’ten Yeni Cami’ye getirilecek, kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

VEFAT

Güney Mahallesi’nden merhum Veysel Arslanoğlu’nun oğlu, merhum İbrahim Arslanoğlu’nun kardeşi, Adil Arslanoğlu’nun abisi, Şemsettin, Vahdet, Veysel ve Uğur Arslanoğlu’nun amcası, Ali, Murat, Soner ve Sunay Arslanoğlu’nun babası, Celal Arslanoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Güney Mahallesi Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip Güney Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

AdminAdmin

YORUMLAR