Hendek Güncel
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 03:03
Advert Advert Advert

HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT EDENLER:

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-09-2023 09:58   Güncelleme : 13-09-2023 10:16
HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT

Hicriye Mahallesi’nden Kesim Aydın’ın eşi, İsmet Aydın’ın yengesi, Ömer ve Yunus Emre Aydın’ın babaannesi, Hicriye Köyü Eski Muhtarı Yakup Aydın’ın annesi, Feride Aydın vefat etmiştir. Cenazesi bugün Hicriye Mahallesi Camii’nde kılınacak İkindi namazına müteakip Hicriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yakup Aydın (Oğlu) 0 532 703 94 89

Adres: Hicriye Mahallesi

VEFAT

Kargalıhanbaba Mahallesi’nden merhum Abdurrahman Bayrak’ın eşi, Nuri, Recep ve Metin Demir’in halası, Seniye Bayrak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kargalıhanbaba Mahallesi Camii’nde kılınacak İkindi namazına müteakip Kargalıhanbaba Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Osman Demir (Yakını) 0 537 391 27 67

Adres: Kargalıhanbaba Mahallesi

VEFAT

Kahraman Mahallesi’nden merhum Mustafa İslam’ın eşi, Mustafa ve Abidin Gevher’in ablası, Mustafa Gündüz, Vecdi Çaçur, Mustafa Güler ve Kemal Salık’ın kayınvalidesi, Davut ve Haydar İslam’ın annesi, Nezaket İslam vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kahraman Mahallesi Camii’nde kılınacak Öğle namazına müteakip Kahraman Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Davut İslam (Oğlu) 0 545 370 55 38

Adres: Kahraman Mahallesi

VEFAT

Yarıca Mahallesi’nden, Yakup Acar’ın eşi, Yılmaz, Şaban, Hasan, Hacer ve Nurgül Acar’ın annesi, Emine Acar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yarıca Mahallesi Camii’nde kılınacak İkindi namazına müteakip Yarıca Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hasan Acar (Oğlu) 0 536 362 51 21

Adres: Yarıca Mahallesi

AdminAdmin

YORUMLAR