Hendek Güncel
HV
21 TEMMUZ Pazar 23:13
Advert Advert Advert

HENDEK’TE TERFİ SEVİNCİ

Hendek Belediyesi Karate Takımı 2024 yılı ikinci dönem kuşak terfi imtihanını gerçekleştirdi. Antrenman salonunda yapılan ve 110 sporcunun katıldığı sınav sonunda tüm karateciler üst kuşağa yükselmeyi başardı.

SPOR
Giriş Tarihi : 13-06-2024 10:07   Güncelleme : 13-06-2024 10:39
HENDEK’TE TERFİ SEVİNCİ

Hendek Belediyesi Karate Takımı 2024 yılı ikinci dönem kuşak terfi imtihanını gerçekleştirdi. Antrenman salonunda yapılan ve 110 sporcunun katıldı. Teknik direktör Nurkan Kayacık, antrenörler Ümit Atış ve Volkan Karagöz nezaretinde gerçekleşen imtihanda sporcular aldıkları eğitimleri tüm hünerlerini sergileyerek ortaya koydu. Sınavın sonunda 30 sporcu sarı kuşağa, 25 sporcu turuncu kuşağa, 25 sporcu yeşil kuşağa ve 30 sporcu kahverengi kuşağa olmak üzere 110 sporcunun tamamı terfi etti.

Güzel bir imtihanı geride bıraktıklarını belirten Teknik direktör Nurkan Kayacık, antrenörler Ümit Atış ve Volkan Karagöz, “Sınava katılan bütün sporcularımızı kutluyoruz, bir üst kuşak’a geçerek seviye atlayan sporcularımız sınav heyecandı yaşadı ve başarılı olarak terfi ettiler. Geleceğin Şampiyonları yetişiyor, emin adımlarla her geçen gün büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. Ekip olarak iyi mücadele ediyoruz. Sporcularımıza faydalı olmak için gerekli çalışmaları gücümüz yettiğince yapmaya çalışıyoruz. Destek olan sporcularımızın yanlarında olarak onlarla sınav heyecanı yaşayan değerli velilerimize teşekkür ediyoruz. Her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımız İrfan Püsküllü’ye de teşekkürü bir borç biliyoruz” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR