Hendek Güncel
HV
23 EYLÜL Cumartesi 04:28

HENDEK’TEN MADALYA ŞOV

Hendek'li karateciler turnuvadan 11 madalya kazandı.

SPOR
Giriş Tarihi : 11-09-2023 15:18
HENDEK’TEN MADALYA ŞOV

Kütahya’da 26 il 83 kulüp ve 785 sporcunun katılımıyla düzenlenen Diamond Cup Karate Turnuvasında Hendek Belediyesi Karate Takımı fırtınası esti. Hendek'li karateciler turnuvadan 11 madalya kazandı.

11 MADALYA

Hendek Belediyesi Karate Takımı, Kütahya’da 26 il 83 kulüp ve 785 sporcunun katılımıyla düzenlenen Diamond Cup Karate Turnuvasında fırtına gibi esti. Müsabakalarda Hendek'li karateciler Ömer Faruk Akın, Kerem Caner Akbulut ve Egemen Varlıca birinci, Ali Efe Benli, Anıl Kadir Benli, Yusuf Eren Temizel ve Efe Kakış ikinci, Ayşenaz Kalaycı, Zeynep Hayırlı, Efe Dere ve Sefa Onur Er üçüncü oldu. Turnuvayı 11 madalyayla tamamlayan Hendek'li karateciler performanslarıyla alkış aldı.

KUTLUYORUM

Hendek Belediyesi Karate Takımı Teknik Direktörü Nurkan Kayacık ve Antrenör Ümit Atış, madalyaları kazanan sporcuları başarılarından dolayı kutladı. Kayacık ve Atış, “Zorlu mücadelelerin olduğu turnuvada kürsüye çıkarak bizleri gururlandıran sporcularımızı canı gönülden tebrik ediyoruz. Hendek Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’na bize verdiği desteklerden dolayı teşekür ediyoruz. Madalyaları ona armağan ediyoruz” ifadesini kullandı.

TEBRİK EDİYORUM

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcularının bir kez daha elde ettikleri derecelerle kendilerini gururlandırdıklarını söyledi. Başkan Babaoğlu, “Karatede Hendek’in bir marka olduğunu her müsabakada alınan başarılı sonuçlarla görüyoruz. Sporcularımız bir kez daha yüzlerimi güldürmeyi başardı. Antrenör ve sporcularımızı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Cemil TekinCemil Tekin

YORUMLAR