Hendek Güncel
HV
28 MAYIS Pazar 12:03

JASAT DEDEKTİFLERİ AFFETMEZ

Hendek'te hırsızlık olayına karışan şahıslar, JASAT Dedektifleri tarafından yakalanarak cezaevine gönderildi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-05-2023 09:39
JASAT DEDEKTİFLERİ AFFETMEZ

Alınan bilgilere göre, "Hendek ilçesinde Mart ve Nisan aylarında Çamlıca Orta Okulu, Yeşilvadi İlkokulu, Akova İlkokulu, Uzuncaorman Murat Nişancı İlkokulu, Yeşilyurt İlkokulu, Adapazarı Budaklar İlköğretim Okulunda ve  Hendek Belediyesine ait Yeniköy Mahallesinde bulunan Gazilhaneden, bilgisayarların ve elektronik eşyaların hırsızlar tarafından çalınması üzerine; Sakarya İl Jandarma Komutanlığı JASAT Dedektiflerince ​(Jandarma Suç Araştırma Timi) yapılan araştırmada hırsızlık olayını gerçekleştiren iki şüpheli tespit edilerek şüpheli şahıslar JASAT Dedektifleri tarafından takibe alınmıştır.

Şahısların çaldıkları bilgisayar ve elektronik malzemeleri sattıkları tespit edilerek Jasat Timlerince ve Hendek İlçe Jandarma Komutanlığı ile birlikte 11.05.2023 günü yapılan operasyonda iki şüpheli şahıs yakalanmış, yapılan aramalarda okullardan çalınan çok sayıda televizyon, bilgisayar ve elektronik eşya ele geçirilmiştir. Ele geçirilen malzemeler okul müdürlüklerine teslim edilmiştir.

Şüpheliler R.D., H.K. sevk edildiği Hendek Cumhuriyet Başsavcılığınca tutuklanarak​ Ferizli Kapalı Cezaevine sevk edilmiştir." denildi.

AdminAdmin

YORUMLAR