Hendek Güncel
HV
21 TEMMUZ Pazar 21:56
Advert Advert Advert

KRAL, SADECE GÜREŞ'E KONUŞTU!

KRAL, SADECE GÜREŞ'E KONUŞTU!

SPOR
Giriş Tarihi : 26-06-2024 17:05
KRAL, SADECE GÜREŞ'E KONUŞTU!

Cemil Tekin: "Ali; Biz sana uğurlu geliyoruz. Sen bize uğurlu geliyorsun. Neler söyleyeceksin? Seka'da Kral sensin."

Ali Gürbüz: "Sağol, sağol abi. Siz gerçekten güreşe büyük destek veriyorsunuz. Hep doğruları konuşuyorsunuz. Buradan verdiğiniz emekten dolayı öncelikle sizlere teşekkür ediyorum. Sezonun başında yavaş yavaş Kırkpınar'a doğru form tutacağım demiştim. Üstüne koya koya gidiyoruz. Geçen lig güreşinde Gaziantep'te sonra da burada birinci oldum. İki hafta sonra da Kırkpınar var. Kırkpınar'ın bizim için gerçekten maneviyatı çok büyük. Orası bizim işin olimpiyatı. İnşallah önümüzdeki iki hafta sonraki Kırkpınar'da da altın kemeri takıp, hamama yürüyüp, oradan da memleketime altın kemerle dönmek istiyorum. Bakalım Mevlam neyler, neylerse güzel eyler. Hayırlısı inşallah Allah'ım Kırkpınar'da kemeri bana nasip eder diyorum."

Cemil Tekin: "Bir soru sorayım. Peki Yalçın hocam bir yazı yazmıştı. Ben onu ağlayarak okudum. Şu anda kendisi kamerada ona bir şey söylemek ister misin?"

Ali Gürbüz: "Gerçekten bende çok duygulanarak okudum. Yalçın abinin kalemi gerçekten bana cesaret, güven veriyor, hırs veriyor. Eline, yüreğine, kalemine sağlık diyorum."

Cemil Tekin: "Peki, kocaman bir alkış Ali Gürbüz'e."

Ali Gürbüz: "Sağol, sağol abi. Hayırlı yayınlar diliyorum."

Cemil TekinCemil Tekin

YORUMLAR