Hendek Güncel
HV
21 TEMMUZ Pazar 22:09
Advert Advert Advert

Noksel İlköğretim Okulu 4-G Sınıfı Öğrencilerinden Muhteşem Final

2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılının bitmesine sayılı günler kala Hendek Noksel İlköğretim Okulunun başarılı Öğretmenlerinden Burcu Çatal Ticaret Merkezi Konferans Salonunda dün gece düzenlenen muhteşem mezuniyet gecesiyle öğrencilerini geleceğe uğurladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-05-2024 20:43
Noksel İlköğretim Okulu 4-G Sınıfı Öğrencilerinden Muhteşem Final

Hendek Ticaret Merkezi Konferans Salonu dün gece Hendek Noksel İlköğretim Okulu 4.G Sınıfı Öğrencilerinin mezuniyet gecesine ev sahipliği yaptı. Düzenlenen geceye Okul Müdürü Öcal Danyeri, Öğretmenler, Öğrenci Velileri katıldı. Gecede veliler ve öğrencilerin heyecanlı olduğu gözlemlenirken, veda gecesi Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Noksel İlköğretim Okulu 4.G Sınıfı veda gecesinde öğrencilerin birbirinden farklı gösterileri öğrenci velileri ve öğretmenler tarafından dikkatle izlenirken, velilerinin sevgi seli ve alkışları arasında duygulu anlar yaşandı.

Daha dün gibi birinci sınıfa verdiği çocuklarının mezuniyetine katılan öğrenci velileri, emeklerinden dolayı Okul Öğretmeni Burcu Çatal’a teşekkür ederken, düzenlenen veda gecesi sonunda 4.G Sınıfı Öğrencilerine Okul Müdürü Öcal Danyeri ve Öğretmenler tarafından mezuniyet belgesi verildi.

4 yıllık Eğitim ve Öğretim maratonunun sonuna gelerek, yeni dönemde farklı okullarda Eğitim ve Öğretim hayatlarına devam edecek öğrencilerin gecesi günün anısına yapılan fotoğraf çekimi ile son buldu.

AdminAdmin

YORUMLAR